Skocz do zawartości

pogoda


jettowa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj,przeczytałem Twoje poprzednie posty i wiem że masz troszkę małe akwarium jak na te welonki,pomóż im dobrze napowietrzając wodę np.filtrem i pamiętaj że mniejsze bąbelki powietrza = lepsze rozprowadznie w wodzie.Jak masz możliwość zrób testy wody,koniecznie wodę podmieniaj przynajmniej raz w tygodniu w ilości 10% akwa /myślę że 10l/,woda powinna być odstana przez 24h/w upalne dni proponuję w chłodnym miejscu np.piwnica/.Welonki jak pisał Janusz wolą niskie temperatury,więc jeżeli temperatura przekroczy 25 C możesz ją łagodnie schłodzić kostką lodu ,lub jak radzą inni zimną butelką z lodówki /uważaj na szok termiczny nikt tego nie lubi/,jeszcze jedna uwaga chłodniejsza woda = więcej powietrza /tlenu/ w wodzie.

P.S.następnym razem proszę postaraj się dokładniej opisać akwarium np.jakie filtry stosujesz,co jest na dnie,oświetlenie ,roślinki itd.

Pozdrawiam i życzę uratowania tych pięknych welonek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za odpowiedź już się martwiłam że coś z nim jest nie tak teraz już widzę że mu jest dobrze bo szaleje :)

 

moje akwa 54l filtr nazwy niewiem ale filtruje 800l na godzine, dno kamien bazalt 3mm, roslinek mam kilka każda inna ale jak sie nazywaja to niewiem bo ja ich nie kupowałam niestety :roll:

 

niedługo zmieniam akwa na wieksze :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...