Skocz do zawartości

Ile welonek można trzymać w 60 litrowym akwarium?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycję,robisz restart więc opisz co będzie tam żyło jakie są wymiary tego zbiornika oraz wyposażenie /filtry,podłoże itd/ ,myślę że kolżaniki i koledzy doradzą ,welonki napewno odpadają to straszne rozrabiaki /potrafią zjeść jak i wykopać roślinki/+ brudaski /szybka przemiana materii/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Welony dorastają do już nie pamiętam,ale coś koło 30cm.U mnie w sklepie-zoo jest taki "rozbójnik" 20cm.Wyobraź sobie teraz taką rybę w Twoim akwarium.To tak jak byś się zamknęła w toalecie (1,5x1,0).Żyć się da,tylko co to za życie.Ale to już Twój wybór.

 

Gaweł,bez urazy,ale Twoje rady są złe,tak jak i myślenie.Człowieku,pomyśl czasem zanim coś napiszesz.Przerobiłam welonka właśnie w tak małym akwa.Dramat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Teoretycznie jednego można trzymać w takim litrażu. Ale że te ryby najlepiej czują się w grupie, to Twoje akwarium jest zbyt małe. Zainteresuj się innymi, mniejszymi rybkami, jest teraz tyle ładnych gatunków ryb, które idealnie nadają się do takiego akwarium, np. mikrorasbora galaxy, axelrodia riesei, pseudomugil gertrudae i furcatus i wiele wiele innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...