Skocz do zawartości

Tajemnicza choroba


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem, ponieważ założyłem akwarium 25 czerwca 2010r. Akwarium zakupiłem tydzień przed 25 czerwca, więc tydzień odstało, żeby to wszystko się zrobiło. Problem polega na tym, że mam 2 teleskopy i 3 zbrojniki niebieskie i te glonojady są zdrowe, natomiast teleskopy są chyba przeziębione i tracą kolor, płetwy z wierzchu mają przeźroczyste, a dalej robią się brązowe. :cry:

Parametry wody są dobre. ;) Normalnie pływają i jedzą jedzenie specjane dla teleskopów od firmy Hikari. Co robić :?:

Na dole umieszczony jest link na youtube, gdzie dałem moje teleskopki:

http://www.youtube.com/watch?v=z9326pjzdRE

 

Piszcie również na GG, będę się starał być często jak to w miare możliwe.Jeżeli mnie nie będzie na GG to piszcie tutaj.

 

:help:

 

maziama: Nie nadużywaj emotikonek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten żwirek, ozdóbki... Ludzie. :roll:

Te teleskopy nie posiadają nic niepokojącego... Czy kiedy je kupiłeś, płetwy były całkowicie czarne?

A jakieś chemii używasz?

Zacznij od wymiany teo żwirku, wyjęcia tych ozdóbek. Napewno pogarszają o wiele tę sytuację.

Czy wiesz, że na jednego teleskopa liczy się 100 litrów, jak samo jak na zbrojniki?

Czy karmisz tylko tym pokarmem?

 

Powiem krótko. Te teleskopy muszą okropnie czuć się w tym akwarium.

Poza tym akwarium nie dojrzało. Musi z włączonym oświetleniem, grzałką, filtrem stać przez min. 2 tygodnie.

 

PS. Nie używaj tylu emotek ! :zamieszany:

PS. 2 Do rafiego - Tak dokładniej, to teleskopy. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...