Jump to content

[10l] Przyszłe krewetkarium.


krzycho27
 Share

Recommended Posts

Fauna:

-bakterie,

 

Zapomniałeś o pierwotniakach :D

O wiele lepiej by było z tym tłem. Fotka nie za bardzo wyraźna ale coś tam widać ;) Wywaliłbym te kamienie jeżeli chcesz dać korzenie bo wtedy w ogóle nie będzie miejsca ;) Masz jakieś nawożenie dla roślin :?:

Link to comment
Share on other sites

Piszesz ,że oświetlenie masz,ale jakie,bo jeśli , tak mi się wydaje masz zwykłą żarówkę to nic po za glonami nic nie będzie ci rosło.Chyba że dostaniesz żarówkę 65ooK,a jest to możliwe ,bo sam taką posiadam.

A jeśli chodzi o całość ,to przepraszam ,ale najpierw popracuj nad nim troszeczkę bo na razie to :zamieszany: Za miast tych kamieni daj jakiś korzeń i lepsze oświetlenie.

Link to comment
Share on other sites

Aktualnie mam zwykłą żarówkę (15W), gdyż akwarium jest nowe i nie miałem czasu kupić lepszego oświetlenia. Co do nawożenie to nie mam. A filtr może by zasłonić roślinką(jak pisała Monika 15)? Jeśli tak to jaką?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie znam się na tym za bardzo ale też chciałabym coś polecić :)

 

Na ten filtr nie byłby dobry rogatek?

Albo zakryć go siatką i dać jakiś mech ale nie jestem pewna czy ładnie by to wyglądało. (lub riccia flutains chyba by pasowała) i czy dobrze by filtrowało (ale da się coś z tym zrobić) :)

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie rośliny tego typu raczej nie komponują się dobrze w tak małym akwarium... nie są proporcjonalne... ale cóż każdy ma swój gust i swoje spojrzenie.... do takiego małego akwarium proponowałbym drobnolistne roslinki jak Heniek i mchy... aranżacja i ich umiejscowienie nalezy do właściciela...

 

pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 9 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...