Jump to content

Obsada 112 do oceny.


almasterx
 Share

Recommended Posts

Cześć. Akwarium mam od ponad miesiąca. Nie dawno wpuściłem ryby.

Póki co mam harem barwniaka czerwonobrzuchego (czekam aż dobierze się parka), oraz 20 neonek inessa. Planuję dokupić jeszcze 2xL168.

 

Czy mogę coś jeszcze wpuścić?. Wiem że neony zajmują środek akwarium, a barwniaki i elki dno. Może coś na góre?. Chyba że można coś jeszcze na dno. Dodam że ten harem barwniaków jest strasznie agresywny...wczoraj wpuściłem 10 krewetek rc, 6 zostało zjedzonych, 4 pewnie się schowały. Z neonek zostało tak na prawdę 19, gdyż jedną barwniak również zagryzł. Czy na taką agresję jestem skazany...?. Boję się o L168, chociaż z drugiej strony elki będą miały około 10cm. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Z L168 zrezygnuj.

Radzę Ci oddać ten harem, z wieści, że barwniaki są bardzo agresywne, a w okresie tarła to już wogóle, wolę nie mówić. Więc, lepiej oddaj.

 

 

Zostaw sobie neonki innesa, w zamian za barwniaki kup sobie pielęgniczki ramirezki - parkę. Na dno zbrojnika niebieskiego, lub 10 kirysków pand / lub załóż sobie hodowlę red cherry, chociaż ramirezki mogą zrobić sobie ucztę. Więc może 7 kirysków panda + zbrojnik niebieski.

Link to comment
Share on other sites

Czyli mogę trzymać L168?. Niestety 015 nigdzie nie mogę dostać, wiem że również są ładne. Mam nadzieję że chociaż ich barwniaki nie będą zaczepiały. Ciekawe jest to, że największy barwniak ma może 5cm. max, a już taki agresywny...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...