Skocz do zawartości

[200l] JUWEL


Rekomendowane odpowiedzi

Mam okazję zakupu 200 litrowego akwarium firmy JUWEL. W akwarium jest filtr Aquela (nie pamiętam nazwy, ale 1100 l/h(jak myślicie da radę w tym akwa :?:). Do akwarium jest też oryginalna pokrywa JUWELA (bez świetlówek) i szafka pod akwa, też JUWELA ;).

Jak myślicie ile taki zestaw będzie kosztować :?:

Bo nie wiem czy cena podana przez sprzedawcę nie jest za duża.

Muszę jeszcze dodać, że akwarium było używane :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli akwarium jest szczelne to jak najbardziej się opłaca! żałuję że mnie takie okazje nie spotykają;p Widziałem same aluminiowe pokrywy które były sprzedawane za więcej a co dopiero taki zestaw... Tylko nie przesadz z tym targowaniem żeby nie zniechęcić kolegi- ja na Twoim miejscu wziął bym za tyle ile mówi teraz i tak bardzo się opłaca a nie ma co przesadzać z pazernością..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli akwarium jest szczelne to jak najbardziej się opłaca! żałuję że mnie takie okazje nie spotykają;p Widziałem same aluminiowe pokrywy które były sprzedawane za więcej a co dopiero taki zestaw... Tylko nie przesadz z tym targowaniem żeby nie zniechęcić kolegi- ja na Twoim miejscu wziął bym za tyle ile mówi teraz i tak bardzo się opłaca a nie ma co przesadzać z pazernością..:)

Nie no wszystko się zgadza ,że taki zestaw za tak małe pieniądze????Szkoda jak by się gość rozmyślił :o

Ale to nie jest pazerność tylko handel,a to polega na dobrym targu i zakupie.W końcu jest też to dbałość o własne środki,chyba się nie mylę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...