Skocz do zawartości

Gdzie są moderatorzy?


Maja_dm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie są moderatorzy? Ale tu samowolka się dzieje :shock: Jak na razie najbardziej aktywna jest NirvAnia, reszta nie wiem po co tu siedzi. Zresztą powinni świecić przykładem, a świecą rażącymi błędami. Nie mówię tu o użytkowniku NirvAnia.

Odpoczywają po nocy sylwestrowej ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a nie myślicie ze bart ma racje :) to raz.A dwa jak zaczęliśmy robić porządek to wszystkim nie pasowało bo im posty zaczęły znikać.Odechciewa się czytać tych waszych narzekań.Co chwilę coś wam nie pasuję.Danielek po udzielałeś się przez parę ostatnich dni i już zaczynasz burzyć.Bo wcześniej z tego co pamiętam to też nie byłeś taki aktywny.A teraz co miałeś trochę wolnego poklikałeś parę postów i masz wielkie pretensje o samowolkę.Sprecyzuj swoje pytanie i jeżeli był jakiś post łamiący regulamin to go raportuj.

Szkoda gadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisali moi poprzednicy- jeżeli coś jest nie tak- to raportujcie posty, albo piszcie do danego moderatora na pw. Moderatorzy też są ludźmi i też mają prawo się mylić, a skoro wy widzicie jakieś niedociągnięcia w naszej pracy to zgłaszajcie to bezpośrednio do nas.

 

Gdzie są moderatorzy? Ale tu samowolka się dzieje :shock: Jak na razie najbardziej aktywna jest NirvAnia, reszta nie wiem po co tu siedzi. Zresztą powinni świecić przykładem, a świecą rażącymi błędami. Nie mówię tu o użytkowniku NirvAnia.

To że nie widać moderatorów to nie znaczy że nas nie ma. Czytając wasze posty i zajmując się ich przenoszeniem, poprawianiem ort, czy sklejaniem postów pisanych jeden pod drugim często nie mamy czasu na pisanie postów, stąd też nas nie widać...

 

zresztą jak to mówią, ktokolwiek byłby u władzy zawsze będzie źle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

togjanus ja tu 01. 01. 2009 się zarejestrowałem więc to nie jest na zasadzie że miałem wolne i se poklikałem.

To tym bardziej po dwóch dniach nie powinieneś burzyć to że ty w dwa dni nabiłeś 131 postów nie oznacza że jesteś super aktywny.spodobało ci się na początku więc klikasz post po poście.Obyś dał radę tak klikać przez cały 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Kapiq mamy przydzielone działy i każdy ma sporo pracy w swoich działach

wiem że macie sporo roboty, między innymi i z mojej winy :D z góry przepraszam, ale warto by było do nazwy działu dopisać kto moduje i wiadomo by było do kogo zgłaszać problemy w danym dziale ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry ale wez pod uwagę to że wystarczy 1 dzień nieobecności któregoś z modów i taki danielek zaczyna burzyć.Jeżeli będzie wiedział który mod ma dany dział to będzie pisał skargi na moda.A tych narzekań już i tak było sporo.Na razie proszę użytkowników o raportowanie postów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

togjanus ja tu 01. 01. 2009 się zarejestrowałem więc to nie jest na zasadzie że miałem wolne i se poklikałem.

To tym bardziej po dwóch dniach nie powinieneś burzyć to że ty w dwa dni nabiłeś 131 postów nie oznacza że jesteś super aktywny.spodobało ci się na początku więc klikasz post po poście.Obyś dał radę tak klikać przez cały 2009

Pewnie że to nie oznacza że jestem super aktywny. Jak Będę miał 5000 postów wtedy będzie można o tym powiedzieć. ;) Nie oburzajcie się tak moją osobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie tu akurat dawno nie było i powiem szczerze że wcale nie tęskniłem ;) jak tak zaglądam na nowe tematy to wszystko to już było Na 90% obecnie aktywnych tematów na forum jest odpowiedz ........ Tylko komu się chce szukać w tym śmietniku???????? Forumowiczom na pewno nie!!!!!!!!!!!! A może moderatorzy poszukają dadzą linka i będzie z głowy????????? Ktoś tu napisał że samowolka ????????????? pewnie że tak!!!!!!!! nie czytacie tego co wam się pisze Dostajecie szczegółowe odpowiedzi na swoje pytania a za tydzień albo lepiej-za 2 dni zakładacie bardzo podobny temat .Na forum Apisto jestem zalogowany 3 lata moich postów jest 20 i nie dlatego ze nie mam nic do powiedzenia tylko dlatego że nie mam setek głupkowatych pytań !!!!!! Na Apisto przez miesiąc nie pojawia się tyle nowych tematów co Tutaj w jeden dzień i nie dlatego że nikogo tam niema tylko dlatego ze forumowicze wiedza co to wyszukiwarka i opcja SZUKAJ...... Pytacie gdzie moderator?????? a w dup.............ie czyta setny raz jaka obsada do 25l akwarium ......... odpowiedział już ze 100 razy ale pytanie pojawia się kolejne 200..... Kasować wklejać przenosić upominać to jest praca Moda na tym forum ,nie odpowiadanie na sensowne pytania bo tak jak pisałem na 90% pytań jest odpowiedz wystarczy czytać . Generalnie to ja takie forum bym osobiście zlikwidował albo sięgnął po radykalne środki i każdego delikwenta nie reagującego na 3 upomnienie WYWALAŁ dla dobra forum.......Może mnie Pan Administrator skasować z listy Moderatorów Bo walczyć z wiatrakami jakoś mi się nie chce wole zajmować się akwarystyką a to raczej nie wiele ma wspólnego z siedzeniem przed kompem i nabijaniem postów głupimi bezsensownymi a wręcz idiotycznymi pytaniami dzieci neostrady Gdyby każdy z was spędzał tyle czasu przy akwarium co na pisaniu idiotyzmów na forum to wasze zbiorniki wyglądały by o niebo lepiej ..............

PS. Oczywiście zdaję sobie sprawę ze po przeczytaniu tego postu na forum rankiem pojawi się kolejne 20 zapytań o obsadę i CIĄŻE gupika aż tak Naiwny nie jestem

 

Pozdrawiam Shadow2525.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz czy moje posty były bezsensowne ? i Ty pisz, czemu nie piszesz, jak mam coś do powiedzenia to piszę po to jest forum. Ja się nie burzę ale powinniście zwracać uwagę na to co niektórzy piszą. Dawać ostrzeżenia, a w razie potrzeby pożegnać się z takim użytkownikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIĘC JEŻELI WIDZISZ POSTA KTÓRY ŁAMIE REGULAMIN TO GO RAPORTUJ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wrócę jeszcze raz do tego że jak byśmy kasowali wszystkie posty nie na temat,powtarzające się posty lub pytania,posty w stylu:fajne akwa,ok,daj fote itp.itd.

To inny delikwent by napisał w uwagach o serwisie "co się stało z moimi postami"

Więc nie pisz mi czemu nie piszę bo zanim ja coś napiszę to muszę te wszystkie bzdury przeczytać.że molinezja wymaga akwa 200l.i że koleś widział u znajomego w akwa 25l 2 skalary i czuły się świetnie.

Aktywność modów spadła a to dlatego że odechciewa się czytać tych pierdół i nażekań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danielek001 a czy ty myslisz ze my moderatorzy nie mamy poza forum zadnego zajecia??a kto mi zaplaci zebym mogl jesc??admin??kto mi posprzata w mieszkaniu??moze ktorys z uzytkownikow? wtedy bym poswiecil wiecej czasu na forum.i tak pierwsze co przychodze z roboty to wlaczam komputer i odpalam superakwarium.pl .takze nie mow ze nie poswiecamy wogole czasu.a co do tego czy ktorys z twoich postow byl niepotrzebny to owszem-w jednym temacie gdzie gosciu pytal sie o obsade ty zamiast mu pomoc odrazu to najpierw musiales sie wykłócic z polowa uzytkownikow(około 2,5 strony samej klotni) zanim zaczales udzielac pomocy.wiec sam robisz na forum balagan a pozniej sie dziwisz ze to samowolka.zanim cos powiesz przemysl swoje postepowanie.

 

Poswiecamy czas bezinteresownie zeby na forum panowal jakis lad i porzadek a tu pojawia sie taki kots jak ty i robi zamieszanie.dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo halo nie ja tą kłótnię zacząłem. Do tego napisałem że jeżeli chcą wypowiedzieć się na mój temat niech założą oddzielny wątek, żeby nie robić komuś syfu w temacie. A jeżeli Ty je usunąłeś to zrobiłeś bardzo dobrze, popieram takie rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie mówimy tu o jednostkach tylko o 95% stanie osobowym forum........ Nie da się nadążyć za tymi głupotami Zakładam zbiornik 1500l i Moich tematów na wszystkich forach na których jestem zalogowany związanych z tym projektem jest może 3 !!!!!!!!!!!!! nie dlatego ze wszystko wiem tylko dlatego że potrafię szukać potrzebnych mi informacji .Dla porównania Tutejsi forumowicze przy zbiorniku 25 l maja 250 pytań czyli po 10 na jeden L :) Ja nie potępiam młodych akwarystów ani tego ze zaczynają od tak małych zbiorników tylko dobija mnie podejście do tematu............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...