Skocz do zawartości

Czy to dobry Pomysł.? Odpowiadać prosze, to ważne


195miki97
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ducha amazonki można połączyć z neonami czerwonymi i innesa.?

Aktualnie mam 54.l. ale zamieniam na mniejsze ponieważ teraz mam Akwarium toważyskie.

Chcę mieć w akwarium tylko 2 Bocję Wspaniałe , 1 ducha amazonki , 4 glonojady ( różnego gatunku ) ,6 Kirysków (Różnego gatunku) i dużo neonek..;]

No to więc odpowiadajcie Czy można ducha amazonki połączyć z tymi rybkami.?

BŁAGAM O ODPOWIEDŹ.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ducha amazonki można połączyć z neonami czerwonymi i innesa.?

Aktualnie mam 54.l. ale zamieniam na mniejsze ponieważ teraz mam Akwarium toważyskie.

Chcę mieć w akwarium tylko 2 Bocję Wspaniałe , 1 ducha amazonki , 4 glonojady ( różnego gatunku ) ,6 Kirysków (Różnego gatunku) i dużo neonek..;]

No to więc odpowiadajcie Czy można ducha amazonki połączyć z tymi rybkami.?

BŁAGAM O ODPOWIEDŹ.!

Wszystko jest złym pomysłem :roll:

Duch w takim akwarium to jakby dorósł niemógłby się nawet odwrócić ale by nie urósł bp by skarłowaciał. Po za tym zjadł by też neonki (nie ważna jakie wszystkie by zjadł). Bocje trzyma się w stadzie i wymaga o wiele i jeszcze wiele większego akwarium od twojego. Glonojady różnego gatunku myślisz pewnie o gibcesach, plecostosumach i o niebieskich :?: Do takiego akwarium tylko np. otoski 6 szt. (do nich zaraz wrócę). Kiryski w takim akwa tylko panda i pigmeje (te najpopularniejsze). Ma być ich minimum 6 szt. Ale możesz mieć albo otoski albo kiryski bo będzie ciasnota na dnie. Neonki to tylko Innesa bo na czerwone też akwarium za małe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...