Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich , dziś rano gdy wstałem na samym dnie akwarium zobaczyłem jakiś bąbelek jak by pęcherzyk powietrza . Tylko pęcherzyk to nie jest ponieważ leży to na samym dnie nie przyczepione do ścianki . Czy to może być ikra danio pręgowanego ? Mam je od 2 dni więc nie wiem czy to możliwe . Patrzyłem czy nie ma ich więcej lecz znalazłem tylko dwa i to pod kamieniami bo na górze pusto .. Jest to małe ,przeźroczyste , około 1mm i w środku tej banieczki jest też coś małego przeźroczystego lekko białego . Prosze o pomoc w identyfikacji xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc głupik jest dla tego że tylko on został z moich starych głupików .

Żwirek jest wysypany ale nie na całości jest tak "rozrzucony" Jeśli trzeba to mogę dać na całość bo mam na tyle z innego akwarium .

Moja przygoda z danio zaczęła się niedawno gdy brałem ślimaki z zoologicznego i przez przypadek sprzedawca złowił mi jedno danio . Gdy wróciłem do domu to zobaczyłem że jest tam ryba wśród ślimaków , więc postanowiłem że do kupie do niej kilka innych danio żeby nie czuła się samotnie . No i akwarium ma około 15 L lecz dowiedziałem się że trzeba więcej więc zamierzam kupić z 70 L . Filtracje mam lecz boje się ją teraz podpiąć aby nie w ciągła ikry . Kaskada 300 bodajże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żwirek jest wysypany ale nie na całości jest tak "rozrzucony" Jeśli trzeba to mogę dać na całość bo mam na tyle z innego akwarium

Czyli nie masz roślin?

 

Tak wnioskuję, bo w rozrzuconym żwirku nie da się nic posadzić...Jeżeli mam rację to radzę zainwestować w zieleń dla dobra rybek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ze względu że zoologiczny mam przez weekend nieczynny i nie byłem wstanie kupić a chciałem zakupić mech jawajski to u mnie go nie znajdę więc muszę jechać do centrum na rowerze jak sie schłodzi ;}

 

Edit:

A wiecie jak rozpoznam że się już wykluły skoro to takie maluszki ?

Po ściankach akwarium będą chodziły czy po dnie też ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...