Skocz do zawartości

Spotkanie regionalne


ahaed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

Zmiana miejsca spotkania!!

 

Jako, że poprzedni lokal odpadł z "różnych" powodów. Zostaliśmy zmuszeni do poszukania czegoś innego. Mam nadzieję, że zmiana lokalizacji nikomu nie utrudni przyjazdu na spotkanie.

 

Co do lokalu to ciężko było znaleźć coś w ciekawej okolicy oraz z "normalnymi" cenami. Dziękuję tutaj bardzo naszej forumowej koleżance Maziamie za poświęcony czas oraz paliwo na pomoc w szukaniu "miejscówki". Masz duży browar/kawę/ciacho za to!

 

A teraz do rzeczy:

Lokal nazywa się: Zajazd Pod Wesołą Kobyłką :D (Wesoło to tam na pewno będzie :D)

Miejscowość: Rybnik, dokładnie to nad samym zalewem rybnickim.

 

http://www.kobylka.com.pl/

 

Zajazd znajduje się kawałek od samego zalewu, więc bez problemu można się przejść tam na nogach. Co do jedzenia padła propozycja aby zamówić zestaw 1, czyli: Korytko tradycyjne dla 16-18 osób (krupniok, kiełbaski, żeberka, golonko, pierogi mieszane, oscypek, ziemniaki opiekane, kapusta zasmażana, surówka)

Mamy zamówiony stolik wewnątrz. Można jeszcze to zmienić, ale kto wie tak do końca jaka będzie pogoda ;) .

 

 

To tak na szybko.

Co do odbioru kogoś z dworca w Gliwicach itp: jak już będziesz/-ecie wiedzieć godzinę przyjazdu na dworzec. To proszę się wpisać tutaj lub wysłać PW do mnie. Ustalimy kto by po Was podjechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale siara miałem dać znać i zapomniałem... No ale widzę że będzie w Rybniku ;)

w takim razie dopisuję się na 10000000%%%% będę jechał z Jastrzębia ul. Marusarzówny

mogę przybrać moim bolidem jedna no dwie osoby coś mi stuka w przednim lewym kole

ale dojedzie ;)

 

A miejsce bardzo mi się podoba ;) jak się ktoś nie będzie bał to popływamy omegą na zalewie- godzina 15 zl to nie drogo a jak będzie fajna pogoda to fajna zabawa 8-)

 

Właśnie byłem tak kilka razy na ośrodku sportów wodnych i o ile mnie pamięć nie myli to jest tam opcja noclegów i nie są to jakieś wygórowane ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że chętni jeszcze się zgłaszają. Razem z charlie i jego "połowicą" ;) to będzie na razie 11 osób. Jeśli jeszcze ktoś dojdzie to trzeba będzie domówić jeszcze jeden stolik. Oczywiście to nie jest problem, ale jednak trzeba dać znać wcześniej.

Proponuję, żeby najpóźniej do środy (23.06) do godziny 18-tej zamknąć ostatecznie listę obecnych na spotkaniu.

 

EDIT: Zrobiłam wstępną rezerwację drugiego stolika na jeszcze 4 osoby, więc ostatnia chwila na zadeklarowanie swojej obecności. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Gobass może być na dworcu w Katowicach o: 9:47 lub 12:55. Czy będzie ktoś tam przejazdem o którejś z tych godzin aby go odebrał z Katowic?

To samo dotyczy powrotu. Pociąg do Łodzi ma o 22:55. Czy ktoś będzie jechał wtedy w stronę Katowic i mógłby go podwieźć?

 

Musiałbym to wszystko wiedzieć najpóźniej do 27.06.2010.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Oki. To już się sami dogadajcie co i jak Wam pasuje, ok?

Co do odwózki Gobassa, to wiem, że bierzecie pod uwagę nocleg. Więc tą sprawę zostawię jeszcze otwartą.

 

Żeby się potem nie zgubić i kogoś nie pominąć, wpiszcie się co i jak. Kto kogo zabiera, po kogo trzeba podjechać. Uzupełnię to później w pierwszym poście.

 

Wszystkie najważniejsze informacje będą wpisywane w pierwszym poście, żeby nam cos czasem nie uciekło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOO fajnie by było porozmawiać z ludźmi na poziomie (nie tylko o akwarystyce) ;)

Jeśli sie zgodzicie to proszę wpisać mnie wraz ze ślubną 8-)

Możemy zabrać 2 osoby z miejscowości Bielsko/Pszczyna/Żory

 

była by taka opcja żebyś mnie przybrał z żor, ja bym nie musiał gnać woza a i wypił bym sobie na miejscu piweczko, no i z powrotem też byś mnie w żorach wywalił ??? a do Jastrzębia się już jakoś do kulam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

W związku z pytaniami jak się rozpoznamy itp, To jako znak rozpoznawczy ustalmy:

każdy przyjeżdża ze swoim akwarium i trzyma je wysoko nad głową !!

Po tym się łatwo odszukamy!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Z mężem będziesz to dacie radę :D. Ja mam 3 akwa i muszę sobie sam poradzić :D.

 

 

 

Żartuję oczywiście :D. Z poznaniem się nie powinno być problemu. Zresztą większość z Was ma w razie "W" mój numer telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...