Skocz do zawartości

Nie wszystkie konkursy akwarystyczne są uczciwe...????


Gucio_55
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jak już niektórym z forumowiczów się chwaliłem ;) zdobyłem 2 trzecie miejsca w konkursie:

 

http://www.akwarium.info.pl/index.php?o ... Itemid=235

 

O wyniku konkursu zostałem oficjalnie powiadomiony 2-go maja.

 

Uszczęśliwiony niczym fredka i dumny jak paw chodziłem z tydzień ;)

 

Do 9-go maja uzgodniliśmy co, jak i gdzie ma być wysyłane...

 

Od 9-go, mimo wielokrotnego przypominania o swoim istnieniu, nie otrzymałem żadnej informacji ani odpowiedzi na maile a o nagrodach słuch wszelki zaginął ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że miałem nieprzyjemności z właścicielem tej strony i sklepu internetowego który prowadzi.

Nie tylko ty miałeś problem z kontaktem.

Odnalazłem dwa konta na allegro tego pana [handluje akwariami i... grami komputerowymi].

Wnioski? Oprócz wielu pozytywnych komentarzy znalazło się paręset negatywów.

 

Wysyłałem do niego wiele maili ze skrzynki na Interii, bez jakiegokolwiek odzewu.

Albo to kompletnie nie rzetelna osoba, albo ma genialnie skonfigurowaną skrzynkę pocztową...

Odzew otrzymałem dopiero gdy jasno poinformowałem że przy próbie jakiegokolwiek oszustwa powiadomię Policje i tą oto wiadomość wysłałem mu z też ze skrzynki na Gmailu i na PW na paru forach na których siedzi - skutkiem było zwyzywanie i foch. Przeprowadziłem małe śledztwo. Ustalenie tożsamości, adresu, telefonu i nicków którym się ten pan posługuje nie było problemem. Znalazłem także mnóstwo negatywnych opinii o działalności gospodarczej którą prowadzi [nie tylko na allegro].

Próbuj kontaktu telefonicznego - z tym też może być duży problem, ale największa szansa że się uda. Nawet się nie przyznawaj że pisałeś do niego maile bo uzna że kłamiesz i powie że nic do niego nie dochodziło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...