Skocz do zawartości

53 litry obsada


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio siostrze znudził się bojownik i go postanowiła przekazać mnie. Aktualnie pływa sobie z 7 neonkami innesia, raczej nie chcę za dużo tam pchać (najwyżej jeszcze kilka neonów), ale przydałaby się jeszcze jakaś ekipa sprzątająca. Myślę o krewetkach, ale nie wiem czy przeżyją spotkanie z bojownikiem. Myślicie, że będzie ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy był w kubeczku bo siostra go z rok już na pewno ma, jak nie więcej, ale pewnie tak. Na neonki raczej nie zwraca uwagi. Korzeń jest, muszę jeszcze tylko mech zasadzić i będzie dobrze, w najgorszym wypadku bojek będzie miał najdroższy obiad w swoim życiu :D Dobra dzięki za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio siostrze znudził się bojownik i go postanowiła przekazać mnie. Aktualnie pływa sobie z 7 neonkami innesia, raczej nie chcę za dużo tam pchać (najwyżej jeszcze kilka neonów), ale przydałaby się jeszcze jakaś ekipa sprzątająca. Myślę o krewetkach, ale nie wiem czy przeżyją spotkanie z bojownikiem. Myślicie, że będzie ok?

Proponuję:

Dokup 3 neony (żeby było w sumie 10 albo nawet i więcej) no a jako ekipę sprzątającą proponuję:

4 otoski,

lub

6 kirysków panda

lub

3 ampularie

lub

krewetki,ale przy zagęszczeniu akwarium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...