Skocz do zawartości

Mieczyki padają ;/


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zbiornik 10 l, ryby jakie posiadałem były to mieczyki, karmie je płatkami "SuperVit" Tak się nazywają, temeperatury wody wynosi 25-27 stopni Mam kamyczki,zamek i taką czaszkę(Specjalne do akwarium). Jak mi padną to wymieniam jest to kwestia 2 dni ;p

 

 

2. Opisz objawy choroby:

-To tak zaczynają szaleć. Tutaj chodzi mi o to, że próbują jak by się wydostać z akwarium, po górze pływają a jeszcze inaczej to siedzą na samym dnie.Miałem za duże PH Więc zmniejszyłem potrzymały się 2 dni i padły nie wiem co mam z tym robić... Oczywiście woda jest filtrowana i grzałka też włączona. Dzisiaj byłem w zoologicznym Pani mi poradziła Antychlor wlać i na drugi dzień kupić rybki. Może ktoś wie co z tym zrobić? :(

-Robi się taka dziwna, ogon ma biały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz o wiele za małe akwarium (na żądne rybki się nie nadaje, jak już co to na kotnik) nie dziwie się mieczykom że chciały się wydostać z tak małego akwarium.

I wystruj też nie był za dobry bo skoro piszesz że zamek i jakaś czaszka. A były chodziaż jakieś roślinki????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zbiornik 10 l

Tu masz odpowiedź dlaczego padają, za mały zbiornik na trzymanie czekokolwiek !!

armie je płatkami "SuperVit"

Dieta powinna być urozmaicona poczytaj na forum bo widzę że to ci jest bardzo potrzebne.

Jak mi padną to wymieniam jest to kwestia 2 dni ;p

A ty sobie jakąś rzeźnie w tym akwarium urządzasz ?? Jak wogóle tak można ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz mieć akwarium a nie masz o tym pojęcia, na spadochronie też byś skakał bez instruktażu ?? Póki co to szkodzisz wszelkim stworzeniom które chcesz mieć i stwarzasz im wykończalnie a nie idealne warunki rozwoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zbiornik 10 l

Tu masz odpowiedź dlaczego padają, za mały zbiornik na trzymanie czekokolwiek !!

armie je płatkami "SuperVit"

Dieta powinna być urozmaicona poczytaj na forum bo widzę że to ci jest bardzo potrzebne.

Jak mi padną to wymieniam jest to kwestia 2 dni ;p

A ty sobie jakąś rzeźnie w tym akwarium urządzasz ?? Jak w ogóle tak można ??

Po 1 chodziło mi, że jak padną to je czyszczę i już nie kupuję.. Co mi radzicie poczytać i 112 l akwarium starczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

112l jest to akwarium stwarzające wiele możliwości. Większe ryby? Do 112l to np. gurami dwuplame, pielegniczki ramireza lub kakadu można zrobić małe Malawi z pyszczakami Saulosi.

Oczywiście nie wszystko naraz i każdą obsadę trzeba przemyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...