Skocz do zawartości

Tabletki tetra


Paula
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem te tabletki to lipa przecież można nie karmić ryb nawet przez tydzień i nic im nie powinno się stać

Wcale nie lipa, są doskonałe! Mnie nie było, a była wrzucona połówka- stadko bardzo żarłocznych brzanek cały czas miało pękate (poprostu pełne) brzuszki.

 

Ile masz rybek i jakie gatunki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

At this point in time

 

At this point in time, you need to be trying out as many golf clubs as you possibly can. Borrow them from your friends or colleagues, hire them out from golf club golf clubs for sale rental stores, and take the clubs down to the driving range. Hit as many balls as it takes to determine whether you want to stick with that particular club while you making the purchase. Ishiner

 

 

maziama: Widzę, że kolejny użytkownik bawi się w anglojęzyczne spamy... Na razie zostawiam. Ostrzeżenie poszło. Kolejne takie "numery" i będzie ban i wykasowanie tych bezsensownych postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

tak te tabletki są wspaniale tylko mój kolega mial firmy tetra i akwarium bylo straszne a potem kupil z firmy sera i bylo wporzo tez wiem to z wlasnego doswiadczenia.

Mam techniczne pytanie odnośnie Sera Holiday.

Jakiej konsystencji są tabletki: w postaci podobnej do zmielonego pokarmu dla rybek np. TetraMin czy raczej białej masy podobnej w konsystencji do "gipsu" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Panpawcio:

 

Są czarne, jakby zmielony bazalt zamieniony w krążek o średnicy 5,6 centymetrów. Po włożeniu go do wody jest śliska jak mydło, jak się ją potrze ( w wodzie ) widać drobniusieńki czarny pyłek. Ryby są zawsze najedzone, bo biorą "szczypią" ją jak chcą. Mnie nie było parę dni, wróciłam, tabletka do 1/4 objedzona, a mam brzanki. Wszyskie były jak beczki (ale no bez przesady :mrgreen: ) poprostu najedzone były. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja też używam Tetra Mini Weekend i u moich Molinezji świetnie się sprawdzają , ale zato Bojownik który ma osobne akwarium ich nierusza i wtedy ponich woda robi się strasznie mętna . Może ktoś wie jak pokarm był by najlepszy dla Bojownika przy 7 dniowej nieobecności :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też używam Tetra Mini Weekend i u moich Molinezji świetnie się sprawdzają , ale zato Bojownik który ma osobne akwarium ich nierusza i wtedy ponich woda robi się strasznie mętna . Może ktoś wie jak pokarm był by najlepszy dla Bojownika przy 7 dniowej nieobecności :?:

Powiem tak czasem z rybami jest jak z ludźmi maja różne smaki co jednej smakuje drugiej nie podejdzie, mój bojownik jest taki pazerny że porwie nawet tabletki dla ryb dennych a potem wygląda jakby chciał rodzić i muszę takie rzeczy przed nim chować :zamieszany:

Jest jeszcze coś takiego jak "karmnik elektryczny" ustawisz go a on co dziennie będzie automatycznie dozował odpowiednie porcje karmy ale on trochę kosztuje lecz widok zdrowych ryb po powrocie z wyjazdu ... bezcenny :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...