Skocz do zawartości

Karmienie narybku P. Kakadu


ziulko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam udało mi się rozmnożyć Pielęgniczki Kakadu :D i w związku z tym mam takie pytanie. Czym karmić narybek?? Chociaż nie wiem czy w ogóle przetrwają bo rozmnożyły mi się w ogólniaku i mogą się stać pokarmem dla innych rybek :zamieszany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam udało mi się rozmnożyć Pielęgniczki Kakadu :D i w związku z tym mam takie pytanie. Czym karmić narybek?? Chociaż nie wiem czy w ogóle przetrwają bo rozmnożyły mi się w ogólniaku i mogą się stać pokarmem dla innych rybek :zamieszany:

A widzisz! A ludzie mówili, że kakadu rozmnażają się jedynie w zawodówkach ew. w technikum, a tutaj proszę!!!

A poważnie - w akwarium ogólnym trudno wyżywić takie maleństwa, a jednocześnie trudno je odłowić do innego baniaka. Ja bym spróbował Tetra , JPL, Tropical Micro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej sproszkowany ludzki kał .

powaliło cie koleś??

 

A wracając do pytania możesz zastosować bardzo drobno zmielony pokarm lub żółtko jaj , ewentualnie artemię ale z tym jest troche pracy.

:zamieszany: śmiać się czy płakać ? Wracając do pytania to ja Ci radzę albo smielone płatki albo artemię bo z żółtko brudzi wode ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznij karmić je larwami solowca jak są rybki malutkie a potem przejdź na nicienie... Ewentualnie drobniutkie suche żarcie dla urozmaicenia jadłospisu

No tak tylko skąd je wziąć??

 

 

Na pewnym portalu aukcyjnym masz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hey

Ja też mam aktualnie małe kakadu od okolo 1 miesiąca i żywię je larwa solowca (drobne ilości)

artemia z tetry i pokarm hikari fitst bites i jest oki.

Już są większe , ale wciąż za małe że by pływać z innymi rybkami.

 

ps. trzymam je w plastikowym kotniku w ogólnym akwa (kotnik ma konstrukcje stałego przepływu wody)

sprzatam im ten kotniczek z pozostałości jedzenia codziennie.Wodę podmieniam raz w tygodniu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...