Skocz do zawartości

Nowy forumowicz


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich akwarystów! Od jakiegoś czasu szukałem ciekawego forum w ,którym chciałem się zarejestrować i chyba znalazłem:) No więc mam na imię Krystian, lat 24 i zachorowałem na "akwarium". Jakiś czas temu dostałem od kuzyna akwa 85l ,które urządziłem po swojemu. Moja żona miała na początku jakieś "ale" ale teraz oboje siedzimy przy nim i obserwujemy:) Tak więc moim aktualnym celem jest zakup i urządzenie zbiornika 450l . Bardzo interesują mnie pielęgnice. Mam nadzieję ,że pomożecie mi w realizacji tego pomysłu (doradztwo). Na pewno będe aktywnym forumowiczem więc na moją pomoc też można liczyć. Jeszcze raz witam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jestem w fazie rozważań. Gdy będe zalewał już zbiornik ,którego jeszcze nie mam chcę być doskonale przygotowany więc narazie ustalam budżet i zabieram sie do ciężkiej pracy. Podobają mi sie biotopy malawi oraz pielęgnice zamieszkujące amazonke. Tak jak wcześniej wspominałem kwestia do namysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Amazonce żyją troche większe pielęgnice niż te, które by się nadawały do twojego akwa. Możesz więc też spróbować z pielęgnicami z Ameryki Środkowej np. zebry, Mekka itp. Ale w Malwai masz spory wybór pośród kilkunasto centymetrowych do nawet kilkudwudziesto centymetrowych pyszczaków. Ale to już twój wybór a także koszty jakie będziesz mógł przeznaczyć do akwarium :arrow: za bardzo się nie znam na Malawi ale chyba trzeba włożyć w nie więcej szmalu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tyle trzeba włożyć szmalu jak w każde inne hobby:) pośledze różne tematy, tu i tam popytam i myśle ,że nie bawem decyzja zapadnie. Nie lubie patrzeć jak żywe istoty się męczą więc to bedzie miało największy wpływ na moją decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...