Skocz do zawartości

Konstrukcja tła '3D' w 30 minut


d.pasek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wszystkich forumowiczów,

W tym temacie chciałbym pokazać wam, jak prosto i szybko, można wykonać tło strukturalne, do akwarium, nie ponosząc przy tym większych kosztów: :-)

Ja wykonałem je w około to około 30 minut.

http://picasaweb.google.pl/ad.pasek/201 ... directlink

Przedstawiam materiały potrzebne do wykonania, mianowicie:

-Karton tekturowy (w tym przypadku wykorzystałem karton po obudowie komputera), uformowany na wymiar akwarium z brzegami na 5cm, by uzyskać większą głębię można wykonać więcej.

-Styropian

-Papier

-Silikon, bądź jakikolwiek klej, akurat posiadałem silikon, dlatego został wykorzystany 8-)

-Zszywacz biurowy

-Żyletki (opcjonalnie)

post-5134-13685159165944_thumb.jpg

Kolejne pokazują uformowany karton, wraz z rozmieszczeniem styropianu połamanego na kawałki (wedle uznania), styropian przykleiłem silikonem, uformowałem papier który przyczepiłem zszywaczem do styropianu i tak do samego końca.

W chwili obecnej zastanawiam się czy nie było by lepiej, gdybym wo gule nie malował tła, tylko pozostawić w kolorze papieru, biorąc pod uwagę że głębia wody ściemni obraz, jaśniejsze tło mogło by ciekawie wyglądać.

link do reszty zdjęć:

http://picasaweb.google.pl/ad.pasek/201 ... directlink

Zachęcam do spróbowania i życzę powodzenia.

post-5134-13685159166292_thumb.jpg

post-5134-13685159166581_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...