Skocz do zawartości

[45l] Paweł Płaszczyński


pablo0
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A widziałeś kiedyś biały substrat ? Bo ja nie ...

piasek kwarcowy jest biały a można go uznać za substrat, w dodatku całkiem niezły. Znam tej firmy Aquaclay ground stare dno, lub choćby zwykły AQUAGRUNT, który jest czystym substratem o jednakowoż jasnym/ mlecznym odcieniu... ;) no chyba, że coś pokręciłam wtedy dajcie mi reprymende:(

 

Jeśli chodzi o stresujące działanie białego podłoża to zgadzam się z Tobą w 100%, jednak ja nie wspomniałam o wysypywaniu całego akwa, sprostuję swoją wypowiedź...myślałam raczej o jakimś małym akcencie w postaci plaży... jednak to Twoje akwa... i to Tobie i Twoim rybkom musi się podobać :D pozdrowionka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bojek mieszkał u mnie w oczku wodnym przez ponad 2miesiące. Ta rybka nie ma wymagań co do parametrów(oprócz temperatury) wody i wystroju akwarium. Nie ma substratu białego. Piasek kwarcowy to piasek kwarcowy. Pracowałem w sklepie zoo i znam producentów i przedstawicieli handlowych z aqua artu i z dawnej ady i nie ma substratu o jasnej barwie, mają tylko coś w podobie jasnego żwirku. w piasku cieżko utrzymać glosie i 'gwiazdeczke'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... miałam temp 23 i bojek przysypiał... dałam 26C i mykał po akwa aż miło... dosadziłam roślinek i... bojek znikł ;) ale zgadzam się, że nie jest wymagający, może dlatego tak kocham tą rybkę...

 

jak bojek jest wymagający to ja nie wiem co byś zrobiła z krewetkami z rodziny Caridina.

co do bojka to na hodowlach dają mu kawałem akwarii, troche wody, jednego liścia, żeby 'zielono' miał i się trze aż miło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bojek jest wymagający to ja nie wiem co byś zrobiła z krewetkami z rodziny Caridina.

co do bojka to na hodowlach dają mu kawałem akwarii, troche wody, jednego liścia, żeby 'zielono' miał i się trze aż miło :)

...że nie jest wymagający...

 

pablo0 jakie masz w końcu neony w akwarium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jak bojek jest wymagający to ja nie wiem co byś zrobiła z krewetkami z rodziny Caridina.

co do bojka to na hodowlach dają mu kawałem akwarii, troche wody, jednego liścia, żeby 'zielono' miał i się trze aż miło :)

...że nie jest wymagający...

 

pablo0 jakie masz w końcu neony w akwarium?

nom. Simulansy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiorniczek troche przerobiłem pod względem technicznym. Dwie stare świetlówki zostały zamienionymi dwiema świetlówkami econoline firmy Aquael. Zacząłem dozować czystym potasem. Firmy Easy Life. Po jakimś miesiącu powiem jak się sprawuje.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Z okna 'dachowego' :) :

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...