Skocz do zawartości

utrata koloru?


Rekomendowane odpowiedzi

Świetlówki powinno się wymieniać max po roku czasu.

Ja używam w tej chwili 1x Philips Aquarelle i 1x Philips Master TL-D/865 i jest to najczęściej polecany zestaw świetlówek na różnych forach, jako trzecia polecana jest Philips TL-D De LUX PRO/965 lub Philips Master TL-D/840.

Dobrze również forumowicze wypowiadają się o świetlówkach Sylvania oraz Narva natomiast nie polecają Hagena bo bardzo drogie i wcale nie lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, obkleilem pokrywe sreberkiem i jest niby troche wiecej swiatla. poki co kompletuje rzeczy do oswietlenia nocnego i zastanawiam sie czy nie lepiej byloby dac odblysniki. niektorzy mowia ze lepiej sreberko, bo ma wieksza powierzchnie, a inni ze odblysnik bardziej odbija i troche jestem zdezorientowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sporo roboty, najwyzej przy montazu trzeciej swietlowki. dzisiaj widzialem kompletny zestaw do trzeciez swietlowki (bez swietlowki tylko ;p), statecznik magnetyczny, oprawki bryzgoszczelne, uchwyty i takie tam z aquaela i juz mialem brac tylko 75 zl ;| sylwester sie zbliza, wiec trzeba kombinowac samemu chyba ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest troszke zajęcia z tym oklejaniem, nie musi być tak idealnie wszystko oklejone :)

jeśli chcesz kupować gotowy zestaw oświetlenia to to sie wydaje rozsądne:http://www.allegro.pl/item513309828_oswietlenie_zestaw_1x15w_1x18w_1x24w_zoolight.html, statecznik masz elektroniczny(bez starterów działa), możesz podłączyć 18W albo 24W i odbłyśnik w komplecie ;)

w ich sklepie internetowym jest większy wybór zestawów http://zoolight.pl/sklep/index.php

jak się zdecydujesz to daj znać coś wybierzemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie zaczalem zastanawiac, moze te moje problemy biora sie stad, ze mam za malo roslinek? aktualnie mam 6 roslinek, a slyszalem, ze glony pojawiaja sie wtedy, gdy nie rosna roslinki, moze gdyby bylo ich wiecej problem glonow by zniknal i wszystko zaczeloby jakos funkcjonowac? rano dam zdjecie calego akwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...