Jump to content

czy wybralem dobrą obsadę dla 60 litrowego


Recommended Posts

Neony innesa kup, a czarne odpuść sobie. Kiryski spiżowe rosną za duże jak na 60l i w dodatku są stadne czyli ok. 6 sztuk. W zamian za nie proponuję kiryski panda (6 sztuk). Do tego wszystkiego (jeśli nie ma tam jeszcze innych ryb), radzę dać 5 otosków, 1+2x prętnik lub 1+1x pielęgniczka razmireza.

Link to comment
Share on other sites

Gost dzięki za odp. nie ma rybek jeszcze, jutro bede wpuszczał.

 

dlaczego odpuścić czarne neony? chodzi o to że moge je dostać prawie darmo :)

 

 

z kiryskami przyjolem do wiadomości :)

 

narobiłes mi ochoty na ta pielęgnice!!

Link to comment
Share on other sites

Kup neonki, zobacz jak się będą czuły. Zarybianie akwarium od razu, całą pakamerą nie będzie najlepszym rozwiązaniem jak już koleżeństwo powyżej wspomniało..

Później pomyśl nad tym żeby inne rybki dokupić. Wspomnę że Pielęgniczka Ramireza jest bardzo wrażliwa na zmiany parametrów wody.

Link to comment
Share on other sites

Innesa lepsze bo są mniejszymi rybkami. Jeśli chcesz mogą to być 8 sztuk czarnych, anie 15 sztuk innes. Nie wpuszczaj wszystkich ryb od razu. Na początku wpuść te pielęgnice. Za kilka dni neony. A za kilka kiryski.

Link to comment
Share on other sites

Rybki zawsze kupuje się powoli, po jednym gatunku. I zawsze najlepiej jest wpuścić coś co pożera glony, dajmy na to otoski. Później dopiero inne rybki. Po kolei, powoli. Ja rozumiem gdyby to było jakieś akwarium "z doświadczeniem". No ale dwa tyg.. młodziuchne.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...