Skocz do zawartości

Narybek Bojownika


cypisekHWK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!Wczoraj wieczorem z ikry wykluły się młode bojowniki,założyłem hodowle pierwotniaków ale te pojawia sie dopiero za tydzień...

Pochodziłem po akwarystycznych i koleś powiedział mi,że dla narybku bojownika dobry będzie pokarm Mikrovit Basic.

I tu moje pytanie do was:Czy ten pokarm nadaje się na karmienie bojownika od pierwszych chwil jego życia???

Proszę o szybką odpowiedź!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy niektóre przeszły już w tzw. fazę płynnego pływania tzn. pływają pionowo i da się zauważyć, że poszukują pokarmu? Jeśli tak to polecam suszone kultury pierwotniaków Protogen firmy Hobby. Nie znam pokarmu, który już kupiłeś ale jeśli to jest zwykły zmielony na pyłek pokarm to się nie nada. Przeczytaj skład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego pokarmu jeszcze nie kupiłem.Dzięki za pomoc zaraz poczytam na necie o tym twoim pokarmie xD.

Zna ktoś jeszcze jakieś godne uwagi pokarmy dla narybku bojownika?? prosze o szybką pomoc!!

Nie jeszcze nie pływają i nie wydaje się aby poszukiwały pokarmu.Jeszcze opiekuje się nimi ojciec...

Widać tylko bardzo malutką płetwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić pokarm, który zawiera suche kultury pierwotniaków. Jeśli sprzedawca będzie chciał sprzedać jakiś pokarm to koniecznie przeczytaj skład żeby nie było, że wcisnął ci standardowe pokarmy dla narybku. Zacznij podawać już ten pokarm skoro widzisz, że młode Bojowniki już pływają. Jeśli przez 24h po przejściu w fazę płynnego pływania nic nie zjedzą jest duże prawdopodobieństwo, że nie przeżyją.

PS. mam nadzieję, że masz co robić później z tymi Bojownikami i nie trafią jako kolejne do wspaniałych kubeczków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zakładać nowego tematu...

Słyszałem,że jest coś takiego jak zawiesina z żółtka,można tym karmić narybek bojownika,jeżeli tak to jak to przygotować??Proszę o szybka odpowiedz!!

 

Edit:

 

No ej nikt nic o tym nie słyszał?!?!?! Mi to jest bardzo potrzebne!!

 

 

maziama: Edytuj posty i cierpliwie czekaj na odpowiedź. Nikt tu nie jest do niczego zobowiązany, jak ktoś będzie chciał, to ci odpisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...