Jump to content

k9aro3l

Użytkownik
 • Content count

  83
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About k9aro3l

 • Rank
  Bywalec

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Bartoszyce
 1. Aktualizacja Rybcie mają już ponad 3cm kto chce to się zgłaszać.
 2. k9aro3l

  [25l] Krewetkarium

  Akwarium jest mega, gdybyś tylko jeszcze dał zdjęcia to byłoby fajnie
 3. k9aro3l

  [13l] szklaneczka dla krewetek

  Nie wiem jak u Was, ale u mnie brystol nie zdaje egzaminu. Jestem osobą która lubi sobie pogrzebać w baniaku, tak więc od czasu do czasu woda się gdzieś uroni- jak na złość najczęściej dostaje po dupie brystol, który zamoczony nie wygląda już tak efektywnie jak suchy. A te tło to zrobiłem na początku kiedy postawiłem zbiornik i szczerze powiedziawszy nie przeszkadza mi ono. Ale dzięki za opinię
 4. k9aro3l

  [112L] Green Hill's

  Jaki był koszt zakupu tych skałek ? Ile Cię one wyniosły?
 5. k9aro3l

  Pierwsze krewetkarium

  Jeśli chodzi o filtr to tylko i wyłącznie kaskada. Szkoda miejsca w akwarium na filtr wewnętrzny. Jak do tak małego akwarium to polecam hbl-301.
 6. k9aro3l

  [25l] - MiNiATURE

  Planowane nawożenie ?
 7. Akwarium bardzo fajne, ale daj lepszej jakości zdjęcia bo nic na nich nie widać.
 8. k9aro3l

  [17L] parapeciak

  Ładnie ładnie Tego bambusa wywal nie pasuje tutaj. Dokup ze 3-4 gałęzatki i daj je jako trawnik będzie ładnie wyglądać i krewetki będą wniebowzięte
 9. No i foteczki, wiem wiem że te dwa centralne kamienie są zbyt małe ale innych pod ręką nie miałem a nie chciałem już kupować.
 10. Spokojnie panowie, pyszczaki mają być tam max do połowy września aż troche podrosną i później pójdą na sprzedaż. Teraz gdybym je wrzucił do dużego akwarium dorosłe rybcie by je najzwyczajniej w świecie zjadły. A tego bym nie chciał. A po za tym to chyba nikt z was nie kupowałby chyba drugiego dużego zbiornika tylko po to żeby trzymać tam małe pyszczaki ? Nie popadajmy w paranoję. A co do roślinek mam w malawi anubiasy i nurzańce i nie widzę jakoś przeciwwskazań do tego aby te roślinki tam rosły. Jeżeli mają odpowiednią dietę to nie maja prawa ich ruszać. A więc tak obiecany dokładny opis: Akwarium 25L 40x25x25 Filtracja kaskada HBL-301 Oświetlenie 13W Ante (kompakt) 6700K x1 Temperatura 27*C Podłoże biały piaseczek Roślinki: nurzaniec anubias Zwierzątka : Maylandia lombardoi x38 A tak przy okazji to gdyby ktoś chciał zakupić to prosze o kontakt gg 12652105, myślę że jak podrosną za jakiś czas to bedzie można spokojnie sprzedawać. Cena zależna od ilości.
 11. Witam Przedstawiam na szybko szkiełko dla młodych pyszczaków. Opis oraz dokładniejsze zdjęcia wrzucę wieczorem, póki co takie jedno na szybko:)
 12. k9aro3l

  45l 50x30x30 Drugie bez pomysłu

  Podłoże bardzo jałowe, jak masz możliwość to wymień to na coś innego bardziej odżywczego dla roślin.
 13. k9aro3l

  [45l] Skalniak ; )

  A w jakim celu chcesz lać ten nawóz? W wodzie jest dość związków organicznych potrzebnych do rozwoju mchu. Lanie nawozu przy tej roślinności spowoduje znaczny wzrost glonów i nic więcej.
 14. k9aro3l

  [30l] nowa

  Rób bimbrownię i gazuj tam gazuj szybciej wszystko Ci zacznie odbijać bo póki co to pusto pusto.
×