Jump to content

Gorzyn

Użytkownik
 • Content count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Gorzyn

 • Rank
  Forumowicz
 • Birthday 12/15/1994

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Rybnik
 1. Gorzyn

  [30l] Nano Reef

  Jak już pisałem jest to moje pierwsze akwarium morskie i na pewno popełnię jeszcze nie jeden błąd.. Póki co cieszę się, że tylko obsada nawala W planach mam dołożyć jakichś szczepków no i z czasem popracuję nad obsadą
 2. Gorzyn

  [30l] Nano Reef

  Na forum nano-reef. Koszt póki co to coś koło 1100 zł. Wydaje mi się, że będzie dużo chętnych na takie rybcie
 3. Gorzyn

  [30l] Nano Reef

  Nie Zrobiłem to nie świadomie gdyż czytając tematy o właśnie takich Nano akwariach nie zauważyłem by ktoś się o to czepiał. Może jakieś inne rady?
 4. Gorzyn

  [30l] Nano Reef

  Na pewno jest ale zauważyłem u ludzi podobną obsadę i nie było problemów. Gdy podrosną na pewno znajdę im nowy dom Szczepki są jakby nie było świeże, muszę dać im więcej czasu.
 5. Gorzyn

  [30l] Nano Reef

  Witam Akwarium działa od 23.09.2014. Specyfikacja akwarium: Wymiary akwarium: 30x30x30 Oświetlenie: moduł oświetleniowy ECOLIGHT (2x11W) Filtracja: filtr kaskadowy (FZN-3) - 3kg żywej skały - żywy piasek Nature's Ocean Bio-Activ Live Natural White 4,54kg - sól morska Red Sea Salt - Bakterie - Microbe-Lift Bacterial Aquarium Balancer - Węgiel aktywny Boyd Chemi-Pure Elite Szczepki: - Acanthastrea lordhowensis + drugi szczepek tego samego typu ale inny rodzaj - Euphyllia ancora vert fluo - Zoanthus Życie: - 2x Błazenki - 2x ślimaki czyszczące - Krab Calcinus elegans Tak zwany "pustelnik" Jest to moje pierwsze akwarium morskie i póki co jakoś idzie. Co o tym myślicie?
 6. Gorzyn

  [240] z 72l do większego

  Akwarium zapowiada się ciekawie, mogłabyś mi powiedzieć jak spisuje się podłoże i czy masz jakikolwiek problem z glonami?
 7. Gorzyn

  Dobór podłoża

  To co powinienem zrobić? Hmm a jakbym zastosował substrat + podłoże które podałem i bym nie nawoził było by w porządku?
 8. Witam, mam pytanie odnośnie podłoża. Myślę o zakupie podłoża JBL Manado + JBL Aquabasis plus. Nawożenie będzie Symfonia Złota + bimbrownia. Oświetlenie 2x18W T8 + 1x24W T5. Co o tym myślicie? Chodzi mi głównie o opinie o podłożu i o to czy powinienem spodziewać się glonów... Dodam że nie dysponuje zbyt dużą gotówka:(
 9. Gorzyn

  [102l] roślinne

  Witam, mam pytanie odnośnie podłoża. Myślę o zakupie podłoża JBL Manado + JBL Aquabasis plus. Nawożenie będzie Symfonia Złota + bimbrownia. Oświetlenie 2x18W T8 + 1x24W T5. Co o tym myślicie? Chodzi mi głównie o opinie o podłożu i o to czy powinienem spodziewać się glonów...
 10. Gorzyn

  Pierwsze krewetkarium

  Ja w 9l mam oświetlenie 8W energiooszczędna i mech rośnie i to bardzo szybko.. Więc jak najbardziej możesz dawać mchy:)
 11. Gorzyn

  [30 l] Krewetkarium by Nantai

  Akwarium jak z bajki... Cudo:) Będę śledził rozwój, chociaż nic bym już tutaj nie zmienił. Co robisz z nadmiarem heńka?
 12. Gorzyn

  Obsada do krewetek [102l]

  Nie wiem czy dobrze zrobiłem ale jako że nie było odpowiedzi kupiłem prętnika trójbarwnego... Krewetkami nie jest wcale zainteresowany.
 13. Gorzyn

  [65L] Lost Temple

  Ohoho zapowiada się świetnie... tylko dlaczego te światło takie niebieskie?
 14. Witam, jest to akwarium roślinne. Aktualna obsada to 8 x bystrzyk pięknopłetwy, piskorek, danio czerwone(stare nie opłaca się oddawać),30x red cherry, 3x babaulti... Chciałbym coś ciekawego żeby było na czym oko zawiesić może i większego co nie interesowało by się krewetkami i roślinkami... Nie wiem może bojownik ? Proszę o pomysły i rady:)
 15. Gorzyn

  Bimbrownia i krewetki

  Tak rozumiem i dziękuję za odpowiedź!
×