Jump to content

Tyber

Użytkownik
 • Content count

  159
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Tyber

 • Rank
  Dyskutant
 • Birthday 12/07/1990

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Ruda Śląska
 • Zainteresowania
  Akwarystyka, Górnictwo, Counter-Strike, Piłka Nożna, Tennis.
 1. Tyber

  112L Profilowane :) by Tyber

  Sprzedane Do zamknięcia.
 2. Tyber

  Rozmnażanie bojownika

  Witam. Po raz kolejny moje bojowniki spróbowały sił. Ale tym razem jest inaczej jak było wcześniej. Mam w prawym górnym roku pełno bombelek czyli jest to chyba gniazdo bo pilnuje tego bojownik. Ale nie widzę tam malutkich białych kuleczek. Czy mam wyłowić samicę czy zostawić ją jeszcze? Zauważyłem, że samic goni i atakuje samice jeżeli mu się pokaże na oczy. Pozdrawiam.
 3. Tyber

  Rozmnażanie bojownika

  No a ja nie mam nic Tarło jest, bojowniki się splatają ikra sie sypie, biorą do pysków i to wszystko. Ja mam chyba jakieś inne bojowniki
 4. Tyber

  Rozmnażanie bojownika

  Teraz moje bojowniki sie trą i sypie się ikra oboje ją łapią i trzymaja w pyskach. Ile to będzie trwało i kiedy mam przenieść samice? Gniazdo kiedy zbuduje bojek?
 5. Tyber

  bojownik

  Ja się doczepie do tematu więc nie zamykajcie. Mój bojownik widzę ma podobne objawy ma większy brzuch i przesiaduje między roślinkami. Glonów nie mam, obsada to 4 pandy i 2 samice bojka. No i nie wiem skąd plaga ślimaków sie zrobiła.
 6. Witam. Mam dosyć wkurzający problem ze ślimakami i nie wiem jak z nim sobie poradzić. Rodzą mi się ślimaki nie wiadomo skąd, tym bardziej, że wcześniej nie miałem ani jednego ślimaka w akwarium. Domyślam się, że te ślimaki mogą być z moczarki od sąsiadki :/. Wczoraj myłem wszystkie rośliny, kokosy i korzeń przejechałem też gąbką szyby z akwarium i ściągnąłem tyle ślimaków ile widziałem. Ale po jednej nocy jest znów plaga. JAK TO USUNĄĆ RAZ NA ZAWSZE??!!
 7. Mój za to nie chce zostać ojcem. Mój zamiast budować gniazdo to zjada ikrę.
 8. Tyber

  Bojownik , Pilne

  Wątpię aby w kuli miedzy nimi coś było.
 9. Tyber

  Rozmnażanie bojownika

  Ponownie zjadł ikrę :/ już chyba przy 3 tarle.
 10. Tyber

  Rozmnażanie bojownika

  Witam ponownie. Ikra została złożona ponownie pod liściem samica jej zaciekle pilnuje. Goni samca po całym akwarium i nawet jest trochę obgryziony. Obawiam się, że jak wyłowię samice to znów samiec ta ikrę zje tym bardziej, że w cale się nią nie interesuje. Więc może lepiej będzie jak to samica będzie pilnować.
 11. Aranż mi się podoba . Tylko tak jak inni gadają zmień nieco obsadę i będzie w porządku. Rośliny te co masz w koszykach przesadź normalnie w żwir.
 12. Tyber

  112L Profilowane :) by Tyber

  Zobaczymy czekam na jakąś ikre. A Raj to mam zamiar im dopiero stworzyć . Ale to w Czerwcu jak poszukam jakiś korzeni bo będę miał czas (Urlop) Tak jak piszę. Dokupie jeszcze pare.
 13. Tyber

  112L Profilowane :) by Tyber

  Aktualizacja 9.Maj.2011 Bojownikarium - Bojownik 1+2 ( Będzie jeszcze 2 samice ) - Kirys Panda 4 ( będzie jeszcze 2 sztuki )
 14. Tyber

  Rozmnażanie bojownika

  Wiem wiem, ale zły moment na tarło sobie wybrali bo dziś byłem umówiony na sprzedaż neonek i musiałem je wyłowić. Co do tematu to ikra opadła nie ma jej już :/. Dodatkowo samice są obgryzione.
×