Jump to content

Jared

Użytkownik
 • Content count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Jared

 • Rank
  Małomówny
 1. Ja mam niecałe 03w/l i jest git, myślę że to nie jest wina oświetlenia.
 2. Jared

  [40l] ogólne

  Kupiłem dziś roślinkę Echinodorus krasnojarsk Dałbym zdjęcia ale aparatu w tej chwili nie mam Jak będzie aparat to dam fotki.
 3. Jared

  [40l] ogólne

  Doszły dziś nawozy zaczynam stosować. Za jakiś czas dam zdjęcia do porównania 8-)
 4. Kiedyś w moim akwarium to właśnie molinezje ubijały inne rybki, miałem kiedyś długonosa ciernistego i był najspokojniejszy w akwarium a miał 16cm długości. Wydaje mi się, że to molinezje (albo może ten bojownik ??)
 5. Czytałem kiedyś w książce, że nie ma znaczenia po jakiej stronie umieścimy lecz musi być zanurzony mniej więcej w połowie wysokości akwarium.
 6. Jared

  [40l] ogólne

  Fotki całego akwarium trochę słabe bo na szybko robione
 7. Jest wiele sposobów a jak duże jest te akwarium ?? Ja polecam Bocje siatkowane, przepiękne rybki i jedzą ślimaczki
 8. Jared

  [40l] ogólne

  Doszły mchy teraz tylko czekam na nawozy, daję tutaj pare foteczek Jak się podoba ??
 9. Jared

  Kupno oraz obsada akwarium.

  Jak zamierzasz kupić krewetki to Postaraj się o mchy w akwarium, krewetki uwielbiają mchy Ja osobiście mam kabombe, jestem bardzo zadowolony z tej roślinki, tylko pamiętaj o nawożeniu to ważna sprawa mi trochę żółkną liście kupiłem właśnie nawozy z allegro i zobaczymy.
 10. A gdzie najlepiej Dyfuzor postawić w akwarium ?? Po prawej stronie przy grzałce ?? tą stroną wylatuje z filtra woda i porusza taflę wody (może to ma jakieś znaczenie) Czy przy filtrze ??
 11. A wiecie czy w zoologicznym dostanę taki zaworek ?? czy nie bardzo ??
 12. Dziękuje bardzo za pomoc. Pozdrawiam temat do zamknięcia
 13. przeczytałem wszystkie te tematy i nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytania. Jeżeli znasz odpowiedzi na moje pytania to prosze pomóż. Edit: Łee przepraszam chciałem napisać dyfuzorem ;]
 14. Witajcie mam akwarium 40l i nie mam pojęcia jakich butelek użyć i jakiego zacieru, przed chwilą dotarła do mnie paczka z całym okablowaniem do bimbrowni. Daję zdjęcie tego całego okablowania. Teraz pytanka: 1.Jakich butelek powinienem użyć przy tej bimbrowni. Jaka do zacieru, Jaka do czystej wody ? 2.Jakie proporcje zacieru, żeby było dobrze przy takim litrażu ? 3.Tam przy tym okablowaniu jest taki pojemnik przy zakrętce, mam pytanie odnośnie tego pojemniczka. Czy To jest licznik bąbelków ?? Czy do niego trzeba nalać wody ??
 15. Piszę do was z zapytaniem. Czy 38,60zł to dobra cena za te testy ?? - 50 pomiarów po 5 testów jednocześnie - razem 250 wyników. - Test pH wody od 6,4 do 9,0 (kwasowość wody) - Test kH od 0 do 20° dkH (stabilność pH wody) - Test gH od 1 do 21° dkH (całkowita twardość ogólna) - Azotyny (N02) od 0 do 10 mg/l (trujący związek azotu) - Azotany (NO3) od 0 do 250 mg/l (przyczyna rozwoju glonów)
×