Jump to content

kowalkowski

Użytkownik
 • Content count

  66
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About kowalkowski

 • Rank
  Forumowicz
 1. kowalkowski

  Dziwne zachowanie gupika.Pilne

  Prawie wszystkie objawy pasują .A czy to choroba zakażna.
 2. kowalkowski

  [12l] Z nudów na zwolnieniu :)

  Akwa super a co do filtra to ja miałem z nim doczyniena (już dawno) troszeczke sie wyciszy ale nie masz co liczyć na spokój.
 3. Pare dni temu zauwarzyłem , że moja samiczka gupika ma zaburzenia z równowagą a dzisiaj zauważyłem że druga równierz obydwie pływają pyszczkiem do dołu robią przeżroczystą kupe i nie mają sił. Opadają na dno i leżą przez pół dnia. Ratujcie , bo mi żal rybek.
 4. kowalkowski

  Mieczyk czy gupik ???

  Wilkie dzięi a pmoc. Atreyu: Cztery słowa. Wszystkie źle napisane. Zwracaj uwagę na ortografię, bo kolejny ban nie będzie dopiero po następnych czterech ostrzeżeniach.
 5. kowalkowski

  Pomocy!!!

  Nie jest stara bo ja ją wychowałem od małego i ma 8 miesięcy. A może od tego że jest taka gruba???
 6. Witam jakiś tydzień temu wykociły mi sie gupiki a dzisiaj patrze równierz pływają jakieś młode (około 10) ale jak je wpuściłem do kotnika to sie różnią od tamtych , mianowicie mają lekko pomarańczowy kolor i nie wiem czy to są mieczyki czy gupiki. Wszystkie dorosłę samiczki mają nadal duże brzuszki.No może samiczka mieczyka ma troszeczke mniejszy ale to też zależy jak ją nakarmie a dzisiaj cały dzień mnie nie było w domu.Pomóżcie. Czy te młode to mieczyki czy gupiki. Atreyu: Zły dział. Przenoszę.
 7. kowalkowski

  Kirysek spiżowy-zdjęcia.

  Wstawiłem ten temat ponieważ nie wiem jak dla was ale dla mnie kiryski to najślicznejsze rybki. Więc jeśli macie kirski to wstawiajcie ich zdjęcia. Oto moje. (Sory za jakość)
 8. kowalkowski

  Pomocy!!!

  Widziałem że tego sameg dnia ale co za różnica czy 1 zień czy 2 różnicy a pysczkiem do dołu to poziomo ogon w góre pyszczek do dołu i płynie bokiem.
 9. Prosze o pomoc , jak mam sie pozbyć ślimaków. Ale nie używając chemi. I byle by nie zaszkodziło rybką.Ratujcie jest ich coraz więcej.
 10. kowalkowski

  Pomocy!!!

  Mam dwie samiczki gupików jeda z nich sie wykociła 10 dni temu a ta druga do teraz nie. Co gorsza pływa pyszczkiem do dołu i tak jakby nie może sie odwrócić. Jej plamka ciążowa jest pomarańczowo przeźroczysta i widać małe. (Zostały zapłodnione tego samego dnia.)
 11. kowalkowski

  Czym karmić Sumy Rekinie?

  Tak kiedyś miałem parke.
 12. kowalkowski

  Własne odmiany Gupika

  Ja próbowalem ale cężko zrobić wlasne kolory. Oto zdjęcia ojciec był pomarańczowy z czarnym ogonem a samica jest żółta z pomarańczowym ogonkiem. Edit: Oto ich młode mają już pół roku. Atreyu: Edytuj posty!
 13. kowalkowski

  Czym karmić Sumy Rekinie?

  ale żywe nie mrożone.
 14. To jest normalne moja tez tak zrobiła. Ale uwazaj bo ryby mogą obgryzać te kożonki.
×