Jump to content

OliwCiaa

Użytkownik
  • Content count

    93
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0

About OliwCiaa

  • Rank
    Bywalec
  1. OliwCiaa

    Akwarium 54 litry :-)

    Śliczne samiczki bojownika .
  2. Zdjęcie sprzed 2-3 tygodni. Jak aparat się naładuje zrobię zdjęcie wyglądu teraźniejszego. Obecnie akwarium jest tak zarośnięte, że nie widać tyłu akwarium. Dlatego też mam do oddania, sprzedaży, wymiany rośliny: rzęsa wodna, pistia, limnophila sessiliflora.
  3. OliwCiaa

    Skojarzenia :>

    Śmierdzę-rybą ;d
  4. Teraz strasznie dużo osób przerzuca się na E-Papierosy, aczkolwiek w USA stwierdzili, że e-cigarety są bardziej szkodliwe od zwykłych. Jak to jest, nikt z nas nie wie. Zaraz niektóre olejki ładnie pachną. A jaki koszta wychodzą takiego e-papierosa ?
  5. Przełowiłam kilka z nowego narybku gupika do małego akwa. Resztę nakarmiłam.
  6. OliwCiaa

    Nawóz

    Ceramika na pewno nie, nie wiem jak z tym drugim. A apropo: temat nawuz-pisze się nawóz.
  7. Nie jest złe, ale nie potrzebne.
  8. OliwCiaa

    jak karmić mały narybek gupika

    Ja również daję karmę roztartą w palcach i jak wrzucam mrożonki to od czasu do czasu skubną ją, jakieś mniejsze robaczki.
  9. Dolałam wody do akwarium, narybek gupika z 10 litrów wrzuciłam do osiemdziesiątki. Nakarmiłam rano płatkami, przed chwilą mrożonką. Rano jeszcze nawóz wlałam, 2 'wciśnięcia' Aqua Art Mikro.
  10. Albo w butelce po wodzie lub 'czymś'.
  11. Aktualizacja. Rośliny idą w górę, otoski rosną razem z krewetkami. No i są nowi mieszkańcy 1+2 Bojownik Wspaniały. Jedna z samic bojownika. Czekam na opinię.
  12. OliwCiaa

    Obsada.

    Skoro chcę wyrzucić gupiki to platek raczej też nie chcę. Ale dzięki za wypowiedź. Gupiki + molinezje pójdą do akwarium koleżanki. Chcę zwiększyć liczbę samic bojownika do 3-4, bo trafił się straszny 'narwaniec' oraz dokupić do ok. 10-12 otosków i to by było na tyle.
×