Jump to content

brycek89

Użytkownik
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About brycek89

 • Rank
  Podglądacz
 1. brycek89

  t5 24w + t8 15w na 54l

  własna bimbrownia wystarczy?
 2. Witam czy zestawienie T5 24W + T8 15W na akwarium 54l będzie miało sens? planuję dodać co2. rośliny dopiero będę kupował.
 3. brycek89

  [45L] ogólne

  jakaś propozycja co do roślinki z prawej? generalnie cabomba ma się tam rozrosnąć Bimbrownia w drodze
 4. brycek89

  [45L] ogólne

  napowietrzanie - brak oświetlenie - 1x15W Sun-Glo + ecolight 11W 6500k filtracja - aquael fzn-2 technika CO2 - bimbrownia 1410 zwierzaki : 1. Neon Inessa - 5 szt. 2. Gupik Pawie Oczko - 4 szt. 3. Krewetki Red Cherry - 8 szt. rośliny : 1. cabomba caroliniana 2. eleocharis parvulus 3. myriophyllum simulans 4. Vesicularia dubyana - mech jawajski 5. Vesicularia montagnei - christmas moss inne sprzęty - grzałka 50W z termostatem stosowane nawozy, pokarmy, preparaty itp. - 1.jbl ferropol 2.jbl nano ferropol moos 24 parametry wody - zdjęcia: 05.06.11 Więcej zdjęć jak zorganizuję statyw do aparatu...
 5. Witam Proszę o rady dotyczące montażu dodatkowego oświetlenia w pokrywie. http://zapodaj.net/26ca77cd5a1a.jpg.html Za moment będę czyścił pokrywę, no i przy okazji chcę dołożyć ecolight'a. w górnym lewym rogu jest wycięcie na filtr FZN-2, co uniemożliwia montaż na tylnej części obudowy. Moim zdaniem najlepszym miejscem jest to, w którym jest położona świetlówka. Jeżeli też tak uważacie, to pytanie brzmi, jak przymocować to urządzenie? nie ma w niej miejsca na śrubki,wkręty, etc.
 6. brycek89

  Mały kanibal w akwarium.

  Może czuł się nie dowartościowany? Odrzucony? Pokazał kto rządzi w akwarium.
 7. brycek89

  Gupik - krzywy kręgosłup?

  Dzięki za info. potwierdziłeś tylko to co wyczytałem już w internecie. "działa" i funkcjonuje bez problemu... niech sobie pływa:)
 8. brycek89

  Gupik - krzywy kręgosłup?

  Rozumiem, że młode od tej samiczki również mogą mieć taką wadę genetyczną?
 9. brycek89

  Gupik - krzywy kręgosłup?

  No dobra, wpływa na to wiele czynników... Ale spośród całego akwarium, tylko ten jeden okaz doznał takiej "mutacji".
 10. brycek89

  Gupik - krzywy kręgosłup?

  http://zapodaj.net/efe5ffba21f6.jpg.html Czy tak krzywa budowa ryby zdarza się, czy moja rybka jest genetycznie zmutowana?
 11. Witam wszystkich. Na forum konto założyłem jakiś czas temu, ale dopiero dzisiaj postanowiłem z niego korzystać często. Uświadomiłem sobie, że bez minimalnej wiedzy, prowadzenie akwarium jest stratą czasu i pieniędzy. Nazywam się Mateusz. Pochodzę i mieszkam we Wrocławiu. Na dzień dzisiejszy mam 21 lat. Dawno temu marzyło mnie się ładne akwarium. Kiedy już nadszedł czas i możliwości, postanowiłem zainwestować. Okazało się to dużo trudniejsze niż myślałem. Posiadam akwarium 45l i właśnie robię w nim totalny restart. Liczę na Waszą pomoc, a w zamian sam służę w potrzebie. Szczególne pozdrowienia dla ECIK-GFC, który tak uparcie wysyłał mnie do tego tematu
×