Jump to content

adamek35

Użytkownik
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About adamek35

 • Rank
  Przechodzień
 1. adamek35

  200l - dużo zieleni + ławica

  Miałem akwarium, wiem ile czasu będę musiał mu poświęcić. Miałem na myśli dozowanie CO2 itp. Mam pytanie jeszcze odnośnie akwarium - taki zestaw jak tutaj byłby dobry ? http://allegro.pl/show_item.php?item=1366241350
 2. adamek35

  200l - dużo zieleni + ławica

  Dzięki, chyba źle się wyraziłem . W planach jest, żeby akwarium było mocno obsadzone zielenią - nie planowałem, aż takiej opieki nad roślinnością, HT na pewno odpada. Może jakieś półśrodki, ale na pewno bez C02, być może jakieś "specjalistyczne" podłoże i nawożenie, ale nie planuję zbytniej ingerencji w akwarium. Jest też drugie, a właściwie pierwsze hobby wymagające dużo więcej czasu i kasy. PS. Śmiało pisać, nie obrażę się .
 3. adamek35

  200l - dużo zieleni + ławica

  Razbory niezbyt mi się podobają, wolałbym coś z bardziej jaskrawych kolorów niebieski czy czerwony. No nie powiem, zmiennik i krewetka podobają mi się. Z tą krewetką nie ma problemu, że po pewnym czasie jest ich po prostu "za dużo" ? Pewnie na początek padnie na mieczyki i zmiennik plamisty.
 4. Witam, po kilkuletniej przerwie znów chcę ponownie założyć akwarium. Padło na 200L z płaską szybą - wyposażenia jeszcze nie mam, ani też zbytniego pomysłu na aranżację na podłoże czy też na rośliny (wiem, że ma być stosunkowo gęsto ). Co do ryb to myślałem na ławicą neonów innesa i czerwonych. Do tego może jakieś skalary i ryby, które pomogły by w utrzymaniu zbiornika. Myślałem też nad jakimiś łatwymi żyworodnymi na początek, tak aby się nie rozczarować. Dziękuję za pomoc.
×