Jump to content

Hooltay

Użytkownik
 • Content count

  106
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Hooltay

 • Rank
  Gawędziarz
 1. Hooltay

  Ile lać???

  Przyznaje ostrzeżenie za obrone lenistwa (Janusz), nie korzystania z funkcji szukaj (fazinsk), za niekorzystanie z googli i innych zrodel wiedzy ala wikipedia, ala szkolnictwo, ala biblioteka (fazinsk) a wymienic moglbym wiele...
 2. Hooltay

  co to jest

  Widać rurke i kawałem czarno-pomarańczowej muszli. 100% Helenka.
 3. Hooltay

  Ile lać???

  Odpowiednio do rodzaju. poszukaj na YT. Mod.Janusz.Powstrzymaj się od proponowania czegokolwiek i sam jeśli nie potrafisz pomóc to nie utrudniaj.Kolega zadał pytanie na forum ,a nie na YT. Przyznaję ostrzeżenie za---- spam.
 4. Hooltay

  Problem z glizdami :/

  Może to sprawa higieny?
 5. Hooltay

  Dziwna spora Plama

  pleśniawka?
 6. Hooltay

  Weekendowy plan remontowy 112l

  Aktualizacja będzie gdy młode krewetki (obecnie 3mm) podrosną i zrobię porządki. Akwa będzie przestawione, zmienione oświetlenie, tło etc. Oczywiście wszystko na "lepsze".
 7. Hooltay

  Weekendowy plan remontowy 112l

  Dobrze wiedzieć, dzięki! Eh Ci wspaniali sprzedawcy! [EDIT] 2011-01-17 Aktualne foto, doszlo troche roślin i mchów. 1. Rotala Macrandra 2. Alternanthera Colorata Red i uwaga: 3. Crynium calamistratum! (przepiękna!) 4. Eleocharis (standard) 5. Erect Moss 6. Peacock Moss. Alternanthera rubra zakorzeniła się i rośnie. Wow! Krewetki w ciąży - niedługo się "zaludni" ponad stan. 8 Red Cherów i 2 Crystal Redy w ciąży. Ograniczyłem oświetlenie i nawożenie bo pojawiły się Zielenice nitkowate, co prawda ładnie to wygląda na korzeniu, ale na roślinkach już mniej. Zdjęcie z komiórki. Sorki.
 8. a co ma byc? Światło rybom nie jest NIEZBĘDNE. Oczywiście o ile nie trwa wiecznie.
 9. Z mikro/makroelementami, ale jeśli nie masz podłoża z substratem, nie nawozisz w żaden sposób - powodem jest oświetlenie.
 10. a szukałeś coś na googlach? skorzystałeś z funkcji SZUKAJ na forum? poczytałeś coś od glonach?
 11. Zgaś światło na min. 2 dni. Zasłoń akwarium kocami, ręcznikami, czym tam chcesz.
 12. Hooltay

  Jak walczyc z tymi glonami... HELP

  Iza powinnaś założyć oddzielny swój wątek, a najpierw skorzystaj z funkcji SZUKAJ. Seba, widzisz że kolega ma problemy z glonami. Załóż swój wątek, a najpierw skorzystaj z funkcji SZUKAJ. Emet. Jeśli nie nawozisz. masz elementy korzystne dla glonów (to wszak rośliny) do ich rozrostu. Masz wyjście - więcej roślin! wtedy pochłoną one te składniki nie dając ich glonom.
 13. Hooltay

  Jak walczyc z tymi glonami... HELP

  pisałem kilka postów wcześniej:
×