Jump to content

Qunik93

Użytkownik
 • Content count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Qunik93

 • Rank
  Forumowicz
 1. Qunik93

  [63l]Roślinne

  Fotki robię trzymając aparat na parapecie, gdybym zrobił "z ręki" nic by nie było widać (koszmarny kompakt Samsunga). Patrząc na akwarium normalnie od przodu, z normalnej wysokości lewa strona jest "wystopniowana" i jest podział na plany Z prawej strony i tak niezbyt mogę coś sadzić, zakryłbym wtedy korzeń, chyba, że zaraz za korzeniem, i żeby rosło do połowy.
 2. Qunik93

  [63l]Roślinne

  Witam! Akwarium żyje i ma się całkiem dobrze W akwarium nie zmieniło się praktycznie nic, ale skoro jest dobrze, to po co coś zmieniać Świeże fotki:
 3. Qunik93

  [45l] Ogólniak na ziemi ogrodowej.

  Piszesz, że nie masz zbyt wiele kasy, więc nie rób czegoś na szybko. Lepiej dozbierać i dopiero wtedy zacząć. Teraz może i Ci się to podoba, ale za 2 tygodnie sam stwierdzisz, że jest ohydnie.
 4. Qunik93

  [180L] Ogolne.

  Powiedz mi proszę, jak spisuje się ten filtr dołączony do zestawu - Juwel BioFlow.
 5. Akwarium bardzo ładne. Mam pytanie, nawozisz czymś obecnie rośliny?
 6. Qunik93

  [63l]Roślinne

  Byłem dzisiaj w 2 sklepach, w których zazwyczaj kupuję wszystko co związane z akwarium. Niestety nic nie kupiłem, sklepy czekają na dostawę. Może jutro wybiorę się do Chorzowa, do AKS'u
 7. Qunik93

  [63l]Roślinne

  Postaram się jeszcze w tym tygodniu poszukać czegoś niskiego na 1 plan
 8. Qunik93

  [63l]Roślinne

  Witam witam po krótkiej przerwie Wróciłem do nawożenia CO2 z bimbrowni, które przerwałem jakiś czas temu. Przerzedziłem nieco gąszcz, obecnie czekam, aż znów wszystko się porządnie rozrośnie, no i szukam czegoś niskiego na przód
 9. Qunik93

  [63l]Roślinne

  Minęło nieco czasu, a ja nie wrzuciłem żadnych nowych fotek. Odnośnie wystroju nie zmieniło się praktycznie nic, nadal jedynie podcinam rośliny. Zmieniła się jednak nieco obsada. Obecnie w akwarium żyją 2 Prętniki Karłowate, 2 Gurami Mozaikowe, 7x Kirysek Pstry, 1x samiec Gupika (wyrzucić nie mam sumienia, więc niech sobie żyje). Fotki:
 10. Qunik93

  Sterownik akwarystyczny - "STERNIK" - DIY

  Świetna robota kolego! Jestem pod wrażeniem. Taki sterownik robi wrażenie, a cena faktycznie niewielka! Brawo!
 11. Qunik93

  [63l]Roślinne

  Niestety jest tak, jak pisze kolega wyżej. W manado ciężko wyhodować coś niskiego z przodu. Dzięki za pozytywne opinie, to motywuje!
 12. Qunik93

  [63l]Roślinne

  Jutro minie miesiąc od restartu. Przez ten czas rośliny już "nieco" się rozrosły, a i tak były już 2 razy skracane Obecnie w akwarium pływają 2 Prętniki Karłowate, 8 Gupików, 7 Kirysków Pstrych, xx Red Cherry.
 13. Qunik93

  Malawi - gdzie dostanę kamienie?

  Ze śląska praktycznie niczego nie ma.
 14. Witam! Gdzie dostanę kamienie do malawi na śląsku? Mieszkam w obrębie Bytomia/Tarnowskich Gór/Radzionkowa. Czy w jakimś markecie typu Castorama, Obi mogę liczyć na łupki czy coś podobnego?
 15. Witam! Jak mogę się pozbyć zaschniętych glonów z części filtra zewnętrznego (rurka zasysająca i oddająca wodę) słyszałem coś o wodzie utlenionej, ale nie wiem o co w tym chodziło.
×