Jump to content

guzdi

Użytkownik
 • Content count

  74
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About guzdi

 • Rank
  Forumowicz
 • Birthday 05/17/1981

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Andrychów
 • Zainteresowania
  Terrearystyka, motoryzacja, muzyka, turystyka, akwarystyka.
 1. guzdi

  Larwa Amano

  Witam, dzisiaj zauważyłem mała larwę Amano ok 1cm, chciałbym wiedzieć jakie szanse ma na przeżycie jeżeli nie będę jej przenosić do osobnego zbiornika z zasoloną wodą, jest w baniaku razem z Amankami, i Redami zero ryb.
 2. Witam, czy ktoś już urzywał żarówek oszczędnościowych jako dodatkowe oświetlenie, dodam że mam 2x18W w akwa 112l i wielki problem z roślinami.
 3. Witam mam pytanko czy ktoś już może malował tylną ścianę w akwarium widziałem to w zoologicznym jak mieli pomalowane, Ale nie wiem jak będzie wyglądało w domu myślałem nad pomalowaniem na niebiesko, żeby uzyskać efekt głębi. Jak ktoś miał to proszę o opisanie efektu. Z góry dziękuję
 4. guzdi

  Dyfuzor Tetra

  Witam dostałem dzwon tetry wraz z butlą CO2, podłączyłem wszystko napełniłem dzwon ale nie widzę żadnych bąbelków. Teraz nie wiem czy mają jakieś lecieć czy nie?
 5. guzdi

  Problem z glonami

  akwarium już dojżało ma już 5 miesięcy, mam w akwarium tło wewnętrzne strukturalne czy to może być jednnym z powodów?
 6. guzdi

  Problem z glonami

  Kupiłem testy i je zrobiłem sprawa ma się następująco: NO3 - 50 NO2 - 0,5 GH>14d KH -20d PH - 7,5
 7. guzdi

  Vespicula jakieś info

  Zawsze urzywam soli akwariowej przy karzdej podmianie wody. Neonom i innym rybom to nie przeskadza. Dziękuje za pomoc
 8. guzdi

  Vespicula jakieś info

  No to nie wiem czy neonkom lub otoskom się spodoba jej towarzystwo to są najmniejsze rybki w moim akwa na jednym z forum angielsko języcznym wyczytałem, że może się zacząć interesować neonami podwzględem pożywienia. Proszę jeszcze kilka osób o wypowiedzenie się i dziękuje za pomoc
 9. Witam proszę o jakieś informacje oddnośnie rybki Vespicula zobaczyłem ją sklepie zoologicznym i z tego co mi tam Pani mówiła to może być trzymana z innymi rybkami i nie jest groźna, może ktoś się zetknął już z nią?
 10. Witam zauważyłem, że na Ramirezie a konkretnie z jego okiem jest coś nie tak strasznie mu wyszło na wieżch, czy można jakoś mu pomóc? Wiadać na zdjęciach prawe oko
 11. Witam proszę o pomoc chce zmniejszyć obsade z tych rybek: 2x kirys spiżowy 1x kirys panda 1x kirys pstry 2x skalary żaglowiec 2x gurami dwuplamiasty 2x wielkopłetw 2x ramirez 4x zbrojnik niebieski zamiast nich to 2x otoski 2x bocja siatkowana 6x neon inesa 4x neon czarny 6x mieczyków 4x danio 5x gupik 2x kosiarka te na czerwono chcę się pozbyć co o tym myślicie może jakieś inne sugestie czy może jeszcze jest ich za dużo?
 12. guzdi

  Problem z glonami

  Witam mam probem z glonami jak widać na zdjęciach atakują wszystko rośliny i je niszczą, tło i kamienie, posiadam akwarium o wymiarach 90x45x55, świetlówki 1x auqaglo 18W i 1x floraglo 18W taki zestaw mi doradzili w sklepie czas świecenia ok 10h, filtr kubełkowy, ph 7,5,reszte podam jak podjade po jakieś testy narazie mam tylko na ph w akwarium mam tło strukturalne i nie jestem pewien czy właśnie wtedy nie zaczął się ten problem czy to jest możliwe czy może jakiś inny jest powód tego?
 13. Ok dziękuje za pomoc teraz pozostaje mi zakup rogatka i opserwacja glonów, jutro zaczne szukanie roślinki w sklepach bo na allegro jest toche za zimno.
 14. Witam wyczytałem na allegro informację odnośnie roślinki "Rogatek sztywny", ze jest antyglonowa jej chodowla zapobiega rozkwitowi glonów, czy to prawda?
 15. guzdi

  Co to jest?

  Hej dopiero się zacząłem bawić w krewetkarium i na jednej Krewetce zauważyłem jajeczka na odwłoku widze, że podtrzymuje je nóżkami, dla pewności dodam zdjęcie i proszę o potwierdzenie czy się nie mylę? Za informację dzięki
×