Jump to content

Martaa

Użytkownik
 • Content count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Martaa

 • Rank
  Forumowicz
 1. Krewetkarium bardzo mi się podoba. Twój kot jest identyczny jak mój, którego niedawno przejechał samochód.
 2. Mam 4 akwaria, a w nich: neony innesa i czerwone, piskorki, bojek, gupiki, zbrojnik, molinezje, zwinniki jarzeńce, kiryski, żałobniczka, razbory klinowe. Czy pokarmy, które im podaję są wystarczająco dobre/urozmaicone? Co zmienić? Pokarmy, jakie posiadam: (karmię na zmianę) * mikrovit dla narybku gupika *Supervit *Ovo-vit *Welsi gran *Vitality & Colour *Vitabin *tetra Pro *tetra pro colour *ActiColor *mrożony wodzień *mrożony cyklop *mrożona artemia * suszona Dafnia
 3. Ja mam EasyCarbo i u mnie świetnie działa (pomógł mi też pozbyć się glonów).
 4. Martaa

  Neony + trzciniak

  A ja go kiedyś kupiłam i neonów na drugi dzień już w akwarium nie było.
 5. Martaa

  Neony + trzciniak

  Zje na 100%.
 6. Martaa

  Wylinka krewetek amano.

  Ja mam na razie 2 sztuki i co 5 dni znajduję pancerzyk.
 7. Mam pytanie, które z tych preparatów warto mieć u siebie: Esklarin, Kobaltosan, multimineral, healthosan. Wszystkie z Tropikala.
 8. Nie przesadzasz czasem? Te molinezje kupiłam od takiej dziewczynki, co w 25 L je trzymała i teraz szukam dla nich dobrego domu, ale chcę żeby troszkę podrosły. I proszę mi nie mówić, że źle traktuję te ryby.
 9. MIędzy 90L a 60 L jest tylko 30L różnicy, moja znajoma miała molki w 54L więc nie przesadzajmy...
 10. Ale 60 L dla molinezji jest dolną granicą. One nie mogą skarłowacieć w takim akwarium. Rozumiem gdyby było to 30 L...
 11. Mam akwarium 60 L (wiem, że za małe, ale według mojej książki dla molinezji BL jest to dolna granica, mam zamiar oddać molki jak tylko podrosną), obsada nie jest za wielka (zredukowałam ją porządnie). W akwarium są jeszcze gupiki i 2 piskorki. Rybkom podaję tabletki roślinne, vitality & colour z tropikala, superwit, ovo-wit, dafnię oraz welsi gran. Molinezje kupiłam 0,5 roku temu. Miały wtedy jakieś 4 cm, teraz też tyle mają. Wodę w akwarium podmieniam co tydzień, w czwartek planuję restart.
 12. Bardzo wolno rosną mi molinezje, czy jeżeli podam im ochotkę to będą rosły szybciej? Cz ytetra delica mix też pomoże we wzroście ryb?
 13. Witam. Chciałam się dowiedzieć jaki preparat na martwicę płetw, postrzępienia mogę kupić zamiast Healthosanu (akryflawiny)?
 14. Bardzo dziękuję za odpowiedź.
×