Jump to content

Everest_Koniecznov

Użytkownik
 • Content count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Everest_Koniecznov

 • Rank
  Podglądacz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

187 profile views
 1. Everest_Koniecznov

  Samica czy samiec

  Poczekaj kilka dni może tygodni I wtedy zobacz ale wydaje mi się że to samica.
 2. Everest_Koniecznov

  Dziwne zachowanie Skalara

  Przepraszam że tak długo mi to zajęło, ale wszedłem tylko ostatnio na chwilę i zobaczyłem, że prosisz o zdjęcia. Zrobiłem je ale coś mi wypadło i musiałem jeszcze coś zrobić i kompletnie zapomniałem o zdjęciach. W skrócie mam zdjęcia o które prosiłeś.
 3. Everest_Koniecznov

  Dziwne zachowanie Skalara

  Jedyną możliwą przyczyną są pasożyty. Bo warunki w akwarium są dobre (mam cztery neony z innego sklepu, trzymają się doskonale, tak samo jak Gupik też z innego sklepu), sztucznych roślin nie mam, żwir (ze sklepu) płukany kilkanaście razy. Towarzystwo nie powinno też być przyczyną, bo Skalar (który przeżył) jest bardzo mały, kolorowe Danio też nie powinno być przyczyną, do tego Mieczyk, dwie Molinezje, trzy Gurami, dwa Gupiki, dwa Kiryski, dwa Zbrojniki, i Ramirezka. A warunki są dobre 26*C, dwa tygodnie odczekałem.
 4. Everest_Koniecznov

  Dziwne zachowanie Skalara

  Dzięki. Z tego sklepu została tylko jedna ryba ale spróbuję coś porobić żeby też ona nie padła. Jeszcze raz dzięki. Tylko że ja miałem z tego sklepu jeszcze 8 Neonów Innesa, 2 Mieczyki Widlaki, 2 Gupiki Pawie Oczka(w drugim poście napisałem właśnie o jednym z nich) 2 Skalary, 2 Kiryski Albinosy. Wszystkie nie żyją. Wiesz o co może chodzić?
 5. Everest_Koniecznov

  "Rozpruty" Gupik

  Witam, miałem Gupika(pawie oczko) w ciąży któremu "rozwalił" się brzuch. Nie zdążyłem zrobić zdjęcia, ale wszystko (całe łuski) w okolicy odbytu odpadły a z samego gupika wyszły wnętrzności. Może ktoś wie o co chodzi. Proszę o odpowiedź z góry dziękuję.
 6. Everest_Koniecznov

  Mieczyk płeć

  Przepraszam bardzo, ale doinformowałem się i to jest Mieczyk Widlak. Jeżeli w okolicy linii bocznej zrobi się czarna "kreska"- samiec. Jeżeli nie- samica.
 7. Everest_Koniecznov

  Dziwne zachowanie Skalara

  DavyJones niestety nie mogę bo mi on padł. Ryby z jednego sklepu akwarystycznego padły po kilku dniach(tylko z jednego sklepu reszta żyje), ale bardzo dziękuję za odpowiedź.
 8. Everest_Koniecznov

  Dziwne zachowanie Skalara

  Mój Skalar dziwnie się zachowuje. Cały czas stoi w miejscu i się nie rusza (nie śpi). Myślę, że to przekarmienie, bo jadł bez opamiętania. Jestem początkującym akwarystą i nie mam pojęcia o co chodzi. Błagam o pomoc. Z góry dziękuję. (jestem nowy na forum i nie wiem gdzie i jak się tu kierować)
 9. Everest_Koniecznov

  Mieczyk płeć

  Samice nie mają długich zakończeń(czyli mieczy) na ogonie. To na sto procent samiec.
 10. Everest_Koniecznov

  Mieczyk płeć

  To jest Samiec.
×