Jump to content

Młody1990

Użytkownik
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Młody1990

 1. Witam, chciałbym zasięgnąć porady na temat podłoża. Planuję założenie akwarium 260l raczej biotopowe pod Amerykę Południową. Zastanawiam się jakie podłoże byłoby najlepsze. Przede wszystkim zależy mi na tym, żeby było jasne, najlepiej białe. Co byście proponowali? Żwirek jakiś, piasek a może coś innego?
 2. Młody1990

  260l podłoże akwarium

  Stawiałbym na starorzecza. Dużo roślin, jakieś korzenie gałęzie kamyk.
 3. Witam, czy orientuję się ktoś może gdzie w Berlinie znajduję się jakiś fajny i dobrze zaopatrzony sklep akwarystyczny?
 4. Witam, planuję kupno akwaria Juwel Vision 260 LED. Czy ktoś na forum posiada takie? Słyszałem dużo opinii negatywnych jak i pozytywnych i sam już jestem skołowany. Nie wiem jak to jest z profilowanym przodem ale żona się uparła, że takie jest super. Wiem ,że napewno filtr w zestawie będzie za słaby ale zastanawiam się czy chociaż na początek bez rybek wystarczy tak na miesiąc rozruchu. Co wy na to?
 5. Młody1990

  Juwel vision 260l zestaw

  No kasy mi wystarczy. Filtr później może faktycznie sprzedam albo może oddam komuś potrzebującemu. O akwarystyce trochę tam się orientuje bo kiedyś mój tata a potem i szfagier miał akwarium a ja podpatrywałem i się tym fascynowałem a teraz chcę sam w końcu swoje założyć.
 6. Młody1990

  Juwel vision 260l zestaw

  Aha rozumiem. Ogólnie to zależy mi na kształcie tego zbiornika i samej szafki. Podoba mi się jak to wszystko połączyli. Żonie się to też podoba dlatego raczej chciałbym kupić tego Juwela Visiona. Byłem dzisiaj w akwarystycznym no i super to wszystko się komponuje oprócz naturalnie obudowy na filtr dlatego planuję demontaż tego . Aha no i kupiłbym tego Juwela z szafką bez tego filtra z obudową ale nie da rady. Realizują tylko sprzedaż w komplecie .
 7. Młody1990

  Juwel vision 260l zestaw

  czyli tylko ze względu na miejsce wywaliłeś filtr? Ciężko było go usunąć? Zastanawiam się czy na początek ten filtr wystarczy a z czasem zamienić go na kubełkowy.
×