Jump to content

xLukasz

Użytkownik
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by xLukasz

 1. xLukasz

  Komoda Hemnes IKEA pod akwarium

  Hej, Czy Waszym zdaniem - a może ktoś ma taką, komoda hemnes z Ikea udzwignie akwarium 160L? Dlaczego 160. Blat ma 108cm szerokości i 49.7cm długości. Myślę, że akwarium 160L czyli 100x40x40 będzie lepsze niż inne z głębokością 50cm - niby tylko 3mm, ale chyba było by to źle dla szkła? Komoda https://www.ikea.com/pl/pl/p/hemnes-komoda-3-szuflady-biala-bejca-80424745/
 2. Cześć. Pierwszą i ostatnią styczność z akwarium miałem jakieś 15 lat temu. Więc jestem "świeżakiem". Po tylu latach postanowiłem wrócić do tego "hobby" i podejść do sprawy na poważnie. Po wielu dniach negocjacji z żoną, zgodziłą się (!!!) na akwarium firmy Aquael, model Glossy, kolor White. Najwięcej co jesteśmy w stanie pomieścić, to 125L, czyli 80x35 Widziałem inne podobne zestawy, ale ten wydaje mi się w porządku, ale to tylko moje zdanie. Co Wy sądzicie o tej firmie czy tym modelu? Dodatkowo widzę, że są różne wersje - ST i ZD. Czym się różnią? Czy warto dopłacić te ~200zł do wersji ST? Przy okazji chętnie wysłucham co warto kupić do takiego zestawy. Oczywiście jeżeli jest on wart uwagi. Dziękuje i liczę na Was.
 3. Ten filtr zewnętrzny jest głośny?
 4. @Samael266 jest sporo głębsza niż aqael, a to robi mi różnicę. Wygląda bardzo podobnie. Jakieś zdjęcie swojego zbiornika?
×