Jump to content

niko123

Użytkownik
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About niko123

 • Rank
  Przechodzień
 1. niko123

  Właściwe napowietrzanie

  Witam jestem nowy. Mam 100l i dośc mocny filtr tetra 800 plus, deszczownica tak ustawiona że jesr ruch tafli wody ale nie tak że babelki powietrza buzuja sie pod taflą. np tu 2.45 sec. filmiku widać jak deszczownica wprowadza drobinki powietrza do wody. Ja mam jak na tym filmie nr 2 na dole, czyli ruch tafli wody ale bez buzowania powietrza pod tafla wody. Jak mam ustawic deszczownice jak nie mam pompki a mam dobrze napowietrzac ? czy ruch tafli na filmie na dole na dole napowietrza akwarium ? Jak mam ustawic deszczownice jak nie mma pompki a mam dobrze napowietrzac ?
 2. niko123

  Czy to była na pewno ospa ?

  Kropki pojawiły sie rano i po praru godzinach podałem lekarstro. Bardzo dziwne te lekarstwo , mieszkam w De to kupilem co bylo. Pierwszy raz widzę lekarstwo na ospe co leczenie trwa 3dni. ale na opakowaniu pisze e jak po 3 dniach nie przejdzie to mona dalej podawać. Tak czy siak to działa. Poczekam pare dni i podmienie wode. Dzień 1: 20 kropli 100 litrów wody Drugi / trzeci dzień: 10 kropli na 100 litrów wody https://www.amazon.de/ESHA-Gegen-Ichthyo-Liter-Heilmittel/dp/B077Z5Q68L
 3. Witam. Nie było ocierania, ani sklejonych płetw i miały apetyt , tylko kilka białych kropek na neonkach. Podałem krople te zielone i temp do 27. Po 15 h już kropek nie było, coś za szybko. ? może to nie była ospa.
×