Jump to content

D3nver

Użytkownik
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About D3nver

 • Rank
  Podglądacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. D3nver

  Obgryzione liscie

  Potwierdzam, jak była zdrowa to właśnie tak wyglądała.
 2. D3nver

  Obgryzione liscie

  Hej, dotarły do mnie testy i jestem po ich wykonaniu. Okazuje się że wszystkie parametry są w normie, poza żelazem którego jest 0. Być może to jest moim problemem. Davy ta roślina jest że mną już długo i nie miałem z nią takich problemów. Ale co to za gatunek jest to nie mam pojęcia.
 3. D3nver

  Obgryzione liscie

  Nic nic nowego z obsady prócz ampulari się nie pojawiło, ale tak jak wspominałem już przed nią pojawiły się zniszczone liście. Pozostaje mi kupić testy na potas i określić na ile go brakuje.
 4. D3nver

  Obgryzione liscie

  Co2 w płynie w sensie Carbo. Też czytałem że brak potasu powoduje dziury ale niektóre liście są wręcz zjedzone a potas jest dawkowany.
 5. D3nver

  Obgryzione liscie

  Akwarium miało reset z początkiem listopada, także substrat powinien dawać radę. Reset był oparty na tej samej wodzie, jedynie zmiana wystroju miała miejsce. Podłoże to: ADVANCED SOIL shrimp AQUAEL Piasek Kwarcowy 0,1-0,3 mm Substrat: AQUAEL AQUA FLORAN Dodatkowo podaje co2 w płynie 1ml/dziennie i potas 1mm/dziennie.
 6. Witam, mam problem w swoim akwarium. Mam wrażenie że coś obgryza mi rośliny, wszystko widać na załączonym obrazku. Może będzie mi ktoś w stanie pomóc bo nie mam zielonego pojęcia co zjada mi liście tej roślinki na zdjęciu, moczarka jest nie naruszona mech oraz trawnik, który mam w akwarium też są ok. Będę wdzięczny za każdą sugestię. Obsada: 5 gupików 2 molinezje czarne 1 zmienniak plamisty 2 military helmet 1 ampularia (jest Od 3 dni także to nie ona) 1 kirysek ( nie pamiętam gatunku ) 1 glonojad 100-200 krewetek red cherry ( nie jestem w stanie ich zliczyć) 1 helena I jakieś takie malutkie przezroczyste ślimaczki, nie wiem co to jest, na nie mam Helenę ale widzę że nie daje rady. Akwarium low tech, 48L, parametry: CO2 - 30mg/l GH - 21 KH - 8 PH - 6.8 Innych parametrów nie podam bo nie ma testów kropelkowych a paskowe wskazują że jest wszystko w normie.
×