Jump to content

Rybcia123

Użytkownik
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Rybcia123

 • Rank
  Podglądacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rybcia123

  Otosek

  Mam otoski i powiem Ci tak: 1. Rosną od 3 - 5 cm 2. Nie są agresywne w stosunku do innych ryb. 3. Nie wiem 4. Minimum 30 l 5. Nie wiem bo nie mam zbrojników pospolitych 6. Powinny mieć trochę roślin i kryjówek 7. Rozmnaża je się tak średnio 8. Są to ryby stadne, minimum to 6 sztuk 9. Z wyglądu są dosyć ładne. Mi się na nie dobrze patzy.
 2. Rybcia123

  Czy danio i brzanki obgryzaja pletwy ?

  Brzanki i danio obgryzają płetwy 😕
 3. Rybcia123

  Gurami ze skalarami.

  Mogą być. Ja też mam gurami razem ze skalarami i wszystko jest dobrze. 😊
 4. Rybcia123

  Co welon musi mieć w akwarium?

  Chciałem przenieść welona do osobnego akwarium. 1. Co welon musi mieć w akwarium? 2. Może mieć kolorowe kamienie czy musi mieć żwirek? 3. Może mieć odkryte akwarium, bo mam akwarium bez pokrywki? 4. Potrzebna jest mu grzałka i filtr?
 5. Rybcia123

  Jak podawać mrożone ochotki?

  Moja obsada to: 2 mieczyki, 2 molinezje, 6 neonków i 2 gurami. Akwarium ma 72 litry. Kupiłem mrożone ochotki z firmy Ichthyo Trophie. Wiecie może czy z tej firmy ochotki są czyste i czy mają też jakieś bakterie i choroby, które można wpuścić do wody w akwarium? Te kostki podaje się zamrożone czy rozmrożone? Ile dać kostki na taką obsade ryb?
 6. Tak oby dwie są ostrouste.
 7. Rybcia123

  30l glonojad i razbory galaxy

  Glonojada powinieneś oddać. Raczej rozborą Galaxy nie powinien nic zrobić. 🐟
 8. Rybcia123

  Obsada 30L

  Ja uważam że mógłbyś tam wpuścić 10 neonków albo kilka gupików. Jak chcesz gupiki to na jednego samca musisz kupić co najmniej 2-3 samice, bo inaczej samce wykończą samice. 😉 Nie sądzę, żeby 10 neonków było dobrą obsadą do 30l. Zwłaszcza po 1,5 roku. /ahr/
 9. Moja obsada to: 2 mieczyki, 2 molinezje, 2 gurami, 6 neonków innesa i 3 otoski. Mam 72 litrowe akwarium. Jeden Gurami to Gurami Marmurkowy, a drugi Mozaikowy. Oba kupiłem dopiero wczoraj. Mozaikowy pływał normalnie jak reszta ryb. Marmurkowy na początku siedział w miejscu pod filtrem, ale później już wypływał. Dzisiaj zaczął dziwnie pływać przy szybie do góry na dół. Je normalnie. Z Mozaikowym też jest wszystko w porządku. Od czego on tak pływa? Może to po prostu od stresu?
×