Jump to content

Kingson

Użytkownik
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Kingson

 • Rank
  Podglądacz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 14142_big.jpg.13ccb4ec399bbfcd8309600e89eabec0.jpgKtoś wie co to za gatunek?

 2. Super! tez kiedyś chciałabym się dorobić takiego akwarium, na razie jednak muszę uporać się z glonami
 3. Hej wszystkim! Jestem kinga a pierwszą styczność z hodowlą rybek miałam podczas kąpieli nad rzeką jako dziecko. Wtedy tez łapałam dziko żyjące rybki do słoików i to robiło za moje pierwsze akwarium. Teraz zdecydowałam się założyć takie z prawdziwego zdarzenia i poszukuję tutaj cennych wskazówek i odpowiedzi których tutaj pełno pozdrawiam!
 4. Kingson

  Preparat na głony

  Hej! Mam od dłuzszego czasu problem z glonami w moim akwarium, a niestety nie mam na co dzień tyle czasu by go doglądać i czyścić co dwa dni z glonów. Dodam jeszcze że mam w akwarium sporo roślin i ozdóbek na których po prostu te glony osiadają. Myślałam o zastosowaniu preparatu który zbierał by te glony w konglomeraty pływające po powierzchni. I tutaj pytanie, czy takie środki nie szkodzą rybką? Jeśli testowaliście jakieś preparaty to który jest najlepszy? Prosze o pomoc!
 5. Kingson

  14142_big.jpg

 6. Z tym oknem to faktycznie mi, stawiałam swoje akwarium w rożnych częściach domu i w tych bardziej zacienionych może glonów było mniej ale odbijało się to też na roślinach. Glony niestety potrzebują znacznie mniej światła by się rozwijać niż przeciętne rośliny w akwariach
×