Jump to content

Krzysztoszef97

Użytkownik
 • Content count

  0
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Krzysztoszef97

 1. Krzysztoszef97

  [10L] szklanka na biurko

  W takim razie zostanę tylko przy RC, przynajmniej na razie Mała aktualizacja, podłączyłem co2 i rośliny momentalnie zaczęły bąblować, a Heniek puścił nowe pędy.
 2. Krzysztoszef97

  [10L] szklanka na biurko

  Witam, jakiś czas temu postanowiłem założyć 10l baniaczek (tak, maleństwo ale kilku roślinom i krewetkom powinno wystarczyć). Osprzęt: filtr kaskadowy aquael versamax mini grzałka aquael ze shrimp seta 10 Oświetlenie: chwilowo halogen 10W (oczywiście zmienię na LEDowe) Podłoże: JBL manado (badziew, wiem ale to jedyne co miałem pod ręką) Flora: mały heniek i Hygrophila pinnatifida Fauna: (wkrótce) RC i Amano
 3. Krzysztoszef97

  [10L] szklanka na biurko

  Jak narazie to snują się w moich planach Rozumiem, że Amano nie bardzo.
 4. Krzysztoszef97

  [10L] szklanka na biurko

  Niewiele znalazłem informacji na temat jakości wody ale myślę, że nie jest najgorsza bo mieszkam zdala od przemysłu. Chociaż są to tylko domysły, lepiej sprawdzić i mieć pewność. Poczekam aż heniek się wgryzie (dostał co2 i potas) i pomyślę nad wyższą skałką i ew mini korzonkiem z mchem na szczycie.
 5. Krzysztoszef97

  [10L] szklanka na biurko

  A to nie jest kamień scenery Stone ? Wygląda bardzo podobnie. Spróbuję coś zrobić jak henio złapie trochę podłoża, bo na tym manado wszystko pływa jak chce. Odstana woda z kranu, nic z nią nie robiłem. Dodatkowo wrzuciłem bakterie.
×