Jump to content

Frank

Użytkownik
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Frank last won the day on August 5 2017

Frank had the most liked content!

Community Reputation

1

About Frank

 • Rank
  Przechodzień

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Witam! Jakieś 2 miesiące temu zakupiłem do mojego akwarium 54l 9 młodziutkich rybek z gatunku neon simulans. Po pewnym czasie zauważyłem jednak, że jeden z nich lekko się odróżnia pod względem ubarwienia. Moje zdumienie osiągnęło punkt krytyczny kilka dni temu kiedy przy przenoszeniu rybek na czas remontu spostrzegłem, że jedna to po prostu neon czerwony. Muszę zarazem podkreślić że stadko jest bardzo zgrane, ten czerwony neonek widać że jest bardzo zżyty z resztą. Moje pytanie brzmi: co z nim zrobić? Zostawić go razem z kuzynami simulansami czy szukać mu nowego domu?
 2. Frank

  Środki przeciwgrzybiczne a akwarium

  Mam zapasowe akwarium właśnie na takie okazje Będą stać dwa a gdy to restartowane dojrzeje rybki się przeniesie
 3. Frank

  Środki przeciwgrzybiczne a akwarium

  Dzięki wszystkim za odpowiedzi! Ostatecznie najpierw zrobię jeden pokój, a potem następne. Więc po zrobieniu pierwszego po prostu tam przeniosę akwa które i tak przy okazji zrestartuję Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam
 4. Witam wszystkich na forum! Nie wiem niestety czy piszę w dobrym dziale ale problem jest raczej nietypowy. Mam problem w mieszkaniu z zaciekami na ścianie i w efekcie z grzybem... Planuję remont i malowanie na nowo ścian. Muszę jednak wcześniej wypryskać mieszkanie środkiem przeciwgrzybicznym na bazie chloru (będzie się suszyć jakieś 2 dni). Problem w tym że w jednym z pokoi stoi akwarium i boję się o zdrowie i życie moich podopiecznych. Macie jakieś pomysły jak zabezpieczyć akwa przed działaniem tego środka? Jeżeli nie to jak i gdzie przenieść zbiornik (54l) na te dwa dni? Z góry dziękuję i pozdrawiam!
×