Jump to content

RoslinyAkwariowe

Użytkownik
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About RoslinyAkwariowe

 • Rank
  Przechodzień
 1. RoslinyAkwariowe

  Dekoracje bojownik

  Czasem mniej znaczy lepiej, bardziej niż na ilość samych dekoracji postawiłbym na ich jakość i zdecydowanie byłyby to żywe roślinki, które moim zdaniem komponują się w sposób naturalny ze zbiornikiem. Sztuczne dekoracje są z reguły dosyć kiczowate.
 2. RoslinyAkwariowe

  Dobór roślin bojownik

  Akurat jeżeli chodzi o dobór odpowiednich roślin do akwarium przy obsadzie bojowników, to jak najbardziej polecam wodne lub błotne, im gęściej tym lepiej dla samych rybek. Akurat ta tematyką zajmujemy się na co dzień, więc jeżeli wątek jest aktualny to daj znać na forum, chętnie pomożemy.
 3. RoslinyAkwariowe

  [54l]

  W ostateczności gupiki też się sprawdzą, chociaż pojemność akwarium bardzo mocno Cię ogranicza, sam poczytaj tematy odnośnie obsady i zdecydowana większość do tego litrażu to z reguły drobniczki, krewetki.
 4. RoslinyAkwariowe

  Kupno Akwarium

  Może lepszym rozwiązaniem zamiast kupna gotowego akwarium, będzie opcja własnego z doborem obsady która będzie po prostu trafna? To samo dotyczy roślinek jeżeli oczywiści je planujesz, chętnie doradzimy w tym temacie, masz jakiś określony budżet na ten cel?
 5. Dobrze jeżeli w ogóle jest gdzie trzymać starsze, wydawałoby sie niepotrzebne rzeczy które potem za jakiś czas okazują się jednak czymś niezbędnym Ja trzymam je w garażu lub piwnicy, w zależności od tego gdzie akurat mam wolne miejsce nigdy nie wyrzucam do kosza.
 6. Witam Was Wszystkich bardzo serdecznie na forum Jestem tu nowy i liczę na to iż miło spędzę ten czas, pomagając w wielu kwestiach związanych właśnie z akwarystyką, tym zajmuje się na co dzień. Pozdrawiam.
×