Skocz do zawartości

placynek

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O placynek

 • Tytuł
  Podglądacz
 1. placynek

  obsada 125l

  Czy w akwarium Juwel Rio 125 o wymiarach 81 x 36cm, mogę mieć taką obsadę: - brzanka sumatrzańska x12 - brzanka wysmukła x12
 2. placynek

  Gurami i prętniki

  Parametry można dostosować..a jeżeli będą dobre to można je trzymać razem?? Średnio widzę związek w tym pytaniu, ale ok: ph 7, kh 2, gh 6.
 3. placynek

  Gurami i prętniki

  Czy w akwarium 121 x 51 x 66 cm mogę trzymać gurami np mozaikowe lub księżycowe z prętnikiem miodowym czy będą awantury?
 4. placynek

  Co do wielkopłetwa czarnego?

  Tak tylko napiszę, że w podpiętym tutaj topiku o obsadach biotopowych dla 112l w trzecim poście Sverting polecał wielkopłetwy i gupiki razem, a wydawał się również osobą, która wie co mówi.
 5. placynek

  Co do wielkopłetwa czarnego?

  Super, takie ilosci sa w sam raz. Dzieki za pomoc. A co myslisz o wielkopletwach i gupikach?? Gdzies tu byla polecana obsada taka. Na forum wymagane jest używanie polskich znaków diakrytycznych. /Luna
 6. placynek

  Co do wielkopłetwa czarnego?

  Dzięki, a jakie ilości ryb? Co do temperatury - a jaka jest minimalna, bez grzałki jest zimno, kiedyś zapomniałem właczyć po podmianie i spadło poniżej 20 stopni.
 7. W akwarium 81 x 36 x 50, ph 7, gh 6, kh 2, piach, korzenie, rośliny, planuję parę wielkopłetwa czarnego. Jakie ryby towarzyszące? Zjedzą krewetki amano? Jaka temperatura najlepsza? Mało informacji, tylko o zwykłym wielkopłetwie dużo jest.
×