Jump to content

Szeregowy

Użytkownik
 • Content count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Szeregowy

 • Rank
  Forumowicz
 1. Szeregowy

  Akwarium 200l.

  Okej, dzięki za pomoc. Chciałbym barwniaki czerwonobrzuche albo pielęgniczki kakadu lub razmireza, może ktoś inny jeszcze coś powie.
 2. Szeregowy

  Akwarium 200l.

  A ewentualnie do tej obsady zamiast żałobniczek i czy coś mogę dołożyć? Pielęgniczki jakieś i otoski? Bo ogólnie chciałem piskorki, ale to dużo na dnie ryb będę miał, a mi akurat denne ryby się podobają.
 3. Szeregowy

  Akwarium 200l.

  Dzięki za pomoc, taka obsada właśnie by mi się podobała. Czytałem, że lignit zmniejsza ph, to może jedną albo dwie skałki bym włożył. Jakieś pielęgniczki byś polecił czy tu raczej nie pasują? A co do podłoża chce zrobić wyspę z piachu i reszta żwirek taki nie ostry, okrągły, bo chce też jakieś rośliny a w piachu trochę ciężko z roślinami.
 4. Szeregowy

  Akwarium 200l.

  ph 7,3, twardość ogólna 309 CaCO3
 5. Szeregowy

  Akwarium 200l.

  Bojownika nie chcę, ciężko teraz parametry wody mi wziąć, bym musiał testy kupić, jest to woda kranowa. Dopiero zakładam akwarium dlatego prędzej pytam, żeby już od razu wszystko dobrze zrobić. Z wodociągów jest to woda, to można gdzieś sprawdzić na stronie jakieś?
 6. Szeregowy

  Akwarium 200l.

  Barwniaki też odpadają? To raki odpuszczę.
 7. Szeregowy

  Akwarium 200l.

  Czy w 200l akwarium mogłaby być taka obsada? Co mogłoby być zamiast żałobniczek i czy do tej obsady można by było dołożyć jakieś pielęgniczki?I czy otoski do tego by można było? Zbrojnik niebieski(samiec i samica) kiryski jakieś(5 sztuk) krewetki RC. Raczki CPO Prętnik(1+2) Żałobniczki(8 sztuk)
 8. Szeregowy

  Rozmnażanie Piskorków.

  Hormonów to ja nie będę podawał. Może uda się jakoś rozmnożyć, niektórzy pisali że udało się im.
 9. Szeregowy

  Korzeń z sosny.

  To lepiej chyba kupić korzeń, jak mam w jakimś wodorotlenku i tak dalej robić ten.
 10. Szeregowy

  Korzeń z sosny.

  Takie coś, okorowałem i wyczyściłem. Wrzucić na jakiś czas do takiego strumka co koło domu płynie? Wydaję mi się, że to gałąź bardziej.
 11. Szeregowy

  Korzeń z sosny.

  Dzięki. Świeża nie jest już parę miesięcy leżało na dworze, jakieś kory itp okorowałem i teraz pod dachem się suszy. W solance trzeba moczyć czy wystarczy w samej wodzie?
 12. Szeregowy

  Pieńki leszczyny.

  Okej dzięki. Pójdę do lasu i poszukam coś co już poleżało trochę i nie jest przygnite.
 13. Szeregowy

  Korzeń z sosny.

  Mam bardzo ładny korzeń z sosny, ale każdy piszę, że nie mogę iglastego dać i tak dalej. Spodobał mi się ten korzeń, ale boję się wsadzić do akwarium, bo każdy gada że wydziela jakieś związki, a ja nie chce ryb zatruć. To jak z tym jest?
 14. Szeregowy

  Pieńki leszczyny.

  Jak wysuszę i wymoczę to nadadzą się do akwarium takie z leszczyny grubsze gałęzie? Niektórzy piszą, że nawet jak pół roku będę moczył to i tak będą wypływać. To jak z tym? Na zdjęciu poniżej te drewno.
 15. Szeregowy

  Rozmnażanie Piskorków.

  Rozmnożył już ktoś piskorki kuhla? Jest to możliwe?
×