Jump to content

piotrek974

Użytkownik
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About piotrek974

 • Rank
  Podglądacz
 1. Cześć, planuje założyć małe akwa w którym będzie mieszkał bojownik (lub najlepiej parka o ile to możliwe). Filtr aquel versamax mini Grzałka aquael z termostatem Oświetlenie Aquael leddy smart plant. Tutaj pytanie, czy do baniaka 20-30l wystarczy jedna taka lampka czy dwie. Podłoże Amazonia II albo JBL aquabasis + manado (co lepsze?). Z roślin to monte carlo na trawniczek, jakiś meszek na korzeń do tego coś wyższego jakaś rotala. Na koniec zostawiłem wymiary tutaj zastanawiam się nad 25x25x30 a 30x30x30. Jakieś podpowiedzi, uwagi?
 2. piotrek974

  Aquael Shrimp Set Smart

  Mam już zaplanowany sprzęt, teraz myślę nad dekoracja. Jaki wybrać podkład pod czarny żwirek? Jakie rośliny na początek, latwe w utrzymaniu bez co2? Akwarium 30x30x30 prawdopodobnie dwie ledowe lampki po 6W ( jeszcze to przemysle czy jedna czy dwie). Czy brak grzałki wpłynie na rośliny? Temperatura w pokoju to jakies 20-21 stopni. Oprócz nawozu jaka jeszcze chemie zakupic na początek aby akwarium wystartowało?
 3. piotrek974

  Aquael Shrimp Set Smart

  Z roślin to by były jakieś trawy, mchy no i coś wyższego ładnego, konkretnie jeszcze się nie rozkładalem ale jeśli mam już kupować to chciałbym żeby te bardziej wymagające tez dawały rade.
 4. piotrek974

  Aquael Shrimp Set Smart

  Jedna lampka Aquael Leddy Smart 6W na 25-30l nie będzie mało?
 5. Cześć, myślałem aby kupić Shrimp Set Smart jednak nie ma najlepszych opinii dlatego też chce złożyć samemu małe 20-30l akwarium. Pomożecie dobrać sprzęt (filtr, grzałe, oświetlenie), na co zwrócić uwage przy wyborze? Mój budżet to +/- 200zł. Akwarium będzie prawdopodobnie zamieszkiwane przez bojownika.
×