Jump to content

oddech

Użytkownik
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About oddech

 • Rank
  Przechodzień
 1. oddech

  ROZMNAŻANIE RYB ŻYWORODNYCH

  Dzięki za odpowiedź. Dobierając obsadę kierowałem się dwoma źródłami. Serwisem na temat ryb akwariowych i poradą sprzedawcy, który zaproponował taką obsadę i termin jej osiedlania. Ponadto, najczęściej widywałem w obsadach z żyworódkami właśnie neonki. To był trzeci powód. Ale przyjmuje do wiadomości uwagę i jeszcze raz dziękuję za odpowiedź. Pozostaje jednak otwarta kwestia, co to za narybek?
 2. oddech

  ROZMNAŻANIE RYB ŻYWORODNYCH

  Witam. Chciałbym dopytać o pewne sprawy. Od jakiegoś czasu posiadam 112l akwarium. Generalnie wszystkie parametry są OK. Dlatego nie będę się to o tym rozpisywał. Pytanie jest następujące. 3 dni temu syn namówił mnie na zakup 3 molinezji i 2 mieczyków. Układ Ona i dwóch chłopaków i parka. Następnego dnia (wczoraj) dzieciak zauważył, że w akwarium pływają małe rybki. Po przeanalizowaniu sytuacji naliczyłem ich około 20 sztuk. Tyle, że były przezroczyste, nakrapiane, czarne i o zgrozo czerwone! Kupując ryby nie brałem pod uwagę faktu (nie było widać) żeby któraś była kotna. Czy to jest możliwe, że w nocy po wpuszczeniu ryb do nowego akwarium okociła się jakaś? Bądź jakieś? I drugie pytanie. Poniżej zdjęcie mojego zbiornika. Obsada: 2x mieczyk 3x molinezja 6x gupik 5x neonek 3 x danio Zielenina jak widać. Jakie są szanse na to, że jakieś młode przetrwają? Nie to, żeby mi specjalnie zależało, ale syn mówi, cytuję: "tato ja nie chcę, żeby je inne rybki zjadły. Ja będę o nie dbał". Ma 4 lata, więc trudno mu tłumaczyć pewne rzeczy. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Szczególnie za rozwiązanie zagadki, co to za młode.
 3. oddech

  Sklep Akwarystyczny Plantica

  Jestem tu nowy, więc dzień dobry. W zasadzie cały sprzęt jakim dysponuje od akwarium po termometr kupiłem w sklepie Plantica. Zdecydowanie polecam. Sprzedawca telefonicznie skorygował moje zamówienie i dopasował elementy tak, żebym był zadowolony.
×