Jump to content

adzik

Użytkownik
 • Content count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About adzik

 • Rank
  Małomówny
 • Birthday October 25

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

846 profile views
 1. adzik

  moje akwa

  to moje pierwsze akwarium
 2. Znowu gupikowe maluch oblężają dom

 3. adzik

  Czy to może być ikra ?

  Jaką masz obsadę w zbiorniku?
 4. adzik

  Ampularia zjadła kiryska

  Aż mi się wierzyć nie chce ja mam od bardzo dawna ampularie i moje jadły jak już tylko padliny chociaż i tak wolały glony z szybki czy tabletki.
 5. adzik

  Otosek

  Ostatnio bardzo przypadły mi do gustu otoski więc muszę się coś o nich dowiedzieć. 1 Jak duże rosną? 2 Czy są agresywne w stosunku innych ryb? 3 Czy występują w odmianie albino? (tak jak glonojady syjamskie) 4 Jakiej wielkości potrzebują akwarium? (chodzi mi o litraż) 5 Czy dogadują się z zbrojnikami pospolitymi? 6 Jakich warunków potrzebują? (roślinność, kryjówki itp.) 7 Czy łatwo je się rozmnażają? 8 Czy to są stadne rybki? 9 I ogólnie jak się prezentują w zbiornikach, czy dobrze się na nie patrz? Jeśli jest coś co powinnam jeszcze wiedzieć napisz. Z góry dzięki za każdą informację o otoskach
 6. W końcu plaga ampularii zniknęła

 7. Też miałam to weź trochę wody pod lupę i sprawdź czy ten pył się porusza to poczytaj o pierwotniakach.
 8. adzik

  oderwane wieczko

  Smutna wiadomość ampularka zdechła tak jak jej siostra lub brat najprawdopodobniej ze starości żyły ok. 4,5 lat dla mnie to dużo.
 9. adzik

  ogon jak szpilka

  Nie sądzę, to była chyba największa rybka z miotu.
 10. adzik

  Jaka to krewetka

  Postaram się zrobić lepszą.
 11. To masz szczeście
 12. U mojej ampularii zaczęła się robić jakby szczelina w skorupce, nie wiem co s tym robić. Pomożecie? Jakby co nie mam za mało wapnia w wodzie, bo inne ampularki mają dobre skorupki. A oto zdjęcia, żółta zdrowa fioletowa chora:
 13. Mam pytanie załorzyłam krewetkarium i kupilam pierwsze krewetki w zoologicznym powiedziano że sa dobre na początek. Ale jaka to odmiana?
 14. Mam 3 pytania. Dzisiaj mojej ampularii oderwało się wieczko wiem że powiecie zdechła ale ona chodzi je oddycha no poprostu żyje jest stara i duża ma ok. 3 lata. 1 Czy wiecie dlaczego tak się stało? 2 Czy można jej pomóc? 3 Czy ona zdechnie w najbliższych dniach?
×