Jump to content

RYBA98

Użytkownik
 • Content count

  59
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

RYBA98 last won the day on September 14 2013

RYBA98 had the most liked content!

Community Reputation

2

About RYBA98

 • Rank
  Forumowicz
 • Birthday 10/30/1998

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Rybnik
 • Zainteresowania
  Akwarystyka,architektura
 1. RYBA98

  Pytanie

  Dodałem drugie zdj biurka co o tym sądzicie.
 2. RYBA98

  Pytanie

  A ten drugi.
 3. RYBA98

  Pytanie

  Jak bym z tyłu dołożył blat, to dałoby radę?
 4. RYBA98

  Pytanie

  Już dodałem zdj.
 5. RYBA98

  Pytanie

  Nie umiem wstawić zdj nie wiem czemu. Jak wstawić zdj.
 6. RYBA98

  Pytanie

  Od kolegi mam zamiar kupić akwarium 126l i moje pytanie dla was to czy moje biórko wytrzyma taki ciężar. Na przyszłość: 5.3. Tematy zatytułowane w sposób nieprecyzyjny, nieokreślający bliżej problemu np. "Pomocy", "Help", będą usuwane. /ahr/
 7. Proponuje tak Otosek 6 Neon innesa 20 Kirysek pstry 6
 8. RYBA98

  Pielęgniczki do 112 l akwa ?

  Pielęgniczka Ramireza, Pielęgniczka Kakadu
 9. RYBA98

  Testy akwarystyczne

  Ph, GH, KH, No2, No3 testy kropelkowe firmy Jbl.
 10. RYBA98

  Wgłębka

  Mam tą rośline ta roślina opadnie na dno
 11. RYBA98

  Co o tych odchodach myślicie

  Jak podasz TORFIN to ph,gh,kh samo spadnie z_tyłu butelki jest napisane na ile litrów. Ph spadnie jak się nie mylę to do 6,5. Gh spadnie jak się nie mylę to do 2 czy 3. Kh nie wiem do ilu spadnie.
 12. RYBA98

  bąbelki czy nie ? filtr aquael

  Lepiej jak uciekają bąbelki
 13. RYBA98

  żart dnia:)))))))))

  Jasiu pragnął mieć papugę. Rodzice zdecydowali się kupić. Mama pyta Jasia-Jaka jest pogoda? A Jasiu na to-Ale leje.Papuga to zapamiętała. Jasiu wybiera się do szkoły z papugą i z pewnego domu słyszy -Oddawaj te pieniądze złodzieju! Papuga to zapamiętała.Mama Jasia szykuje tatę Jasia do pracy i mówi-Uważaj na zakrętach kochanie! Papuga to zapamiętała.W niedziele Jasiu zabiera papugę do kościoła. Ksiądz kropi kropidłem a papuga- Ale leje! Ksiądz zbiera na ofiarę a papuga-Oddawaj te pieniądze złodzieju! Ksiądz się zdenerwował i zaczął ganiać papugę po kościele a papuga do niego -Uważaj na zakrętach kochanie!
 14. RYBA98

  żart dnia:)))))))))

  Jasiu miał lecieć samolotem. Tak wypadło, że obok niego usiadł sympatyczny staruszek. Samolot tylko co wystartował, kiedy dziadek zwrócił się do Jasia mówiąc: - Może porozmawiajmy. Słyszałem, że lot mija szybciej, kiedy się rozmawia... Jasiu, który właśnie otworzył książkę, zamknął ją powoli i powiedział do towarzysza podróży: - A o czym chciałby pan porozmawiać? - Och, nie wiem, może o energii jądrowej? - zażartował staruszek - Ok - powiedział Jasiu - to mogłoby być nawet interesujące. Ale pozwoli mi pan zadać najpierw jedno pytanie? Koń, krowa i jeleń - wszystkie te zwierzęta jedzą trawę. Ale jeleń wydala małe kulki, krowa płaski pasztecik a koń produkuje kępy wysuszonej trawy. Jak pan przypuszcza, dlaczego tak się dzieje? - O rany... - powiedział dziadek - nie mam zielonego pojęcia. - Człowieku - odparł Jasiu - chcesz ze mną dyskutować o energii jądrowej, jak nawet nie masz pojęcia o g*wnie?!
 15. RYBA98

  [25l] Ivan Ivanovich Ivanov

  Piękne masz akwarium
×