Jump to content

delfik

Użytkownik
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About delfik

 • Rank
  Podglądacz
 1. delfik

  neonki i bojownik

  Hej, Czy może ktoś trzymał kiedyś neonki z 1 bojownikiem? Czy 1 bojownik nie padnie ofiarą stada neonów? Dzięki za pomoc
 2. delfik

  4 skalary w 140 l

  "Sklepowi" akwaryści liczą 20 - 30 l na 1 skalara...
 3. delfik

  4 skalary w 140 l

  a jakie masz glonojady?
 4. delfik

  4 skalary w 140 l

  Czy 4 skalary (jako jedyna obsada akwa) nie będą się męczyć w 140 l (wys. 50 cm)? Czy konieczne jest dla nich akwarium powyżej 200l? I czy mogą pływać z otoskami?
 5. Dobre pytanie. Właśnie się zastanawiam, czy korzeń wierzby też się nada do akwarium? Czy odpowiednie są tylko drogie korzenie ze sklepów akwarystycznych?
 6. Czy w akwarium jest niezbędna pokrywa, jeśli będą w nim pływać tylko neonki, otyski i pielęgniczki? Z góry dziękuję za pomoc
 7. delfik

  obsada akwarium 140 l

  A czy zastąpilibyście zbrojnika niebieskiego otoskami lub jakimś bardziej skutecznym zjadaczem glonów? (podobno zbrojnik niebieski w miarę dorastania przestaje żywić się glonami, tylko podjada jedzonko innych rybek???)
 8. Witam, Czy ktoś mógłby mi doradzić, jakie rybki będą czuły się najlepiej w akwarium 140 l biotop Amazonka: Plan A 6 bystrzyków barwnych 5 tetr cesarskich (czy to prawda, że nie tolerują ruchliwych rybek?) 2 zbrojniki niebieskie 10 neonów Innesa (czy nie ruszają się za bardzo i czy tetry ich nie pożrą?) Plan B 10 neonów Innesa 6 tetr czarnych 6 kirysków panda 2 zbrojniki niebieskie Plan C 4 pielęgniczki Ramireza (czy to prawda, że są takie trudne w pielęgnacji i żyją króciutko ?) 2 zbrojniki Byłabym bardzo wdzięczna za wszelkie rady. Która z powyższych kombinacji jest najodpowiedniejsza dla początkującej akwarystki? Czy można jeszcze jakoś inaczej te rybki połączyć?
×